Występ Quebonafide i tłumy na koncercie Taco i Podsiadło!

i

Autor: Darek Golik

Występ Quebonafide i tłumy na koncercie Taco i Podsiadło!

2019-09-28 22:17

Koncert Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadło to niewątpliwie jedno z najgorętszych, muzycznych wydarzeń tego roku. Muzycy połączyli siły i wspólnie zapełnili cały PGE Narodowy! Wokaliści po raz pierwszy i podobno ostatni razem występują. W sieci nie brakuje zdjęć oraz nagrań z wyjątkowego koncertu. Dzięki nim wiemy już, że na PGE Narodowym wystąpił Quebonafide!

Występ Quebonafide i tłumy na koncercie Taco i Podsiadło! Dawid Podsiadło oraz Taco Hemingway to niewątpliwie jedni z najpopularniejszych muzyków w Polsce. Ich płyty rozchodzą się w zawrotnym tempie, z kolei koncerty przyciągają ogromną publiczność. Panowie postanowili połączyć siły i 28 września wspólnie wystąpili na PGE Narodowym. Zgromadzili ogromną publiczność, która oprócz Podsiadło i Hemingwaya mogła usłyszeć również Quebonafide.

Koncert Taco i Podsiadło - występ Quebonafide

To spotkanie prawdziwych gigantów! Nikt się nie spodziewał, że panowie przygotują dla fanów taką niespodziankę. 28 września spotkali się na PGE Narodowym i zaśpiewali swoje największe hity. Zaprosili również gości, którzy uświetnili wydarzenie. Wśród nich znalazł się Quebonafide, który wraz z Taco wykonał wspólne kawałki. 

Wydarzenie zgromadziło ogromną publiczność, co widoczne jest na relacjach fanów.

Już jutro na eska.pl znajdziecie więcej zdjęć oraz relację z wydarzenia!