Niepublikowane zdjęcia Taco Hemingway'a! Tak pracował nad okładką płyty

2019-10-09 14:42 A.D.
Pocztówka z WWA
Autor: YouTube/ Taco Hemingway

Taco Hemingway, to artysta, który od kilku lat rozwija swoją karierę w Polsce. Bilety na jego koncerty rozchodzą się w kilka chwil, a nowa płyta, która ukazała się w 2019 roku, była prawdziwym hitem sprzedaży. W sieci pojawiły się zdjęcia z sesji do okładki albumu. Co na nich ujawniono? Sprawdźcie sami na ESKA.pl!

To własnie z krążka Pocztówka z WWA, Lato ’19 pochodzi piosenka 'W piątki leżę w wannie' wykonywana wspólnie z Dawidem Podsiadło. Album świetnie się sprzedaje, a jego internetowa premiera przysporzyła artyście sporego rozgłosu. Płyta opatrzona jest okładką w jaskrawych kolorach przedstawiającą basen i ogromną żółtą zjeżdżalnię. Fotografie zostały zrobione najprawdopodobniej w Warszawie w parku Moczydło. Niedawno w sieci pojawiły się zdjęcia z tej sesji, które wcześniej nie były nigdzie publikowane!

Zobacz też: Figura woskowa Aviciiego odsłonięta. Postać DJ-a odwzorowana idealnie!

Niepublikowane zdjęcia Taco Hemingway'a! Co ujawniają? 

Fotografiami podzielił się Paweł Fabjański na swoim Instagramie. Fotograf pracował wspólnie z artystą nad przygotowaniem okładki do płyty. W tym celu powstała cała seria zdjęć promocyjnych i kilka zupełnie przypadkowych. Na fotkach widzimy nie tylko Taco, ale i jego zespół, który ciężko pracował nad tym, by fotki wyszły perfekcyjnie. Na zdjęciach możemy przyjrzeć się również żółtej zjeżdżalni, która szczególnie rzuca się w oczy. Fotografie możecie zobaczyć poniżej. 

Najnowsze