Quebonafide miał trudne początki? Tak zaczynał swoją przygodę z rapem!

2020-02-13 12:09 RW
Quebonafide miał trudne początki? Tak zaczynał swoją przygodę z rapem!
Autor: screeny z teledysków: Yochimu - Nic nie stoi na przeszkodzie (YouTube/ DobryBeat) /// TACONAFIDE - Tamagotchi (YouTube.com/Taco Hemingay) /// Quebonafide - JESIEŃ (YouTube.com/Quebonafide) Quebonafide miał trudne początki? Tak zaczynał swoją przygodę z rapem!

Quebonafide rozbija bank singlami promującymi trzeci solowy album, Romantic Psycho. Miliony wyświetleń i komentarzy, tysiące pozytywnych reakcji, a do tego dobre przyjęcie w mediach - artysta po dłuższej nieobecności znów namieszał. Tak naprawdę Quebo od wielu lat jest na muzycznym TOPie. Kiedy zaczynał wspinaczkę na szczyt? Przekonajcie się odsłuchując jednego z pierwszych numerów - na ESKA.pl.

Quebonafide z powodzeniem zaskakuje swoich fanów. Śmiało można przyznać, że swoim najnowszym materiałem rozbił bank jeszcze przed premierą. Wszystko za sprawą utworu tytułowego, wydanego bez zapowiedzi, a także bardzo sentymentalnego singla zatytułowanego Jesień. Miliony wyświetleń, tysiące pozytywnych reakcji internautów, duże zainteresowanie przedsprzedażą - to wszystkie czynniki, które sprawiają, że Quebo może świętować kolejny sukces. Artysta już dawno temu rozpoczął wspinaczkę na muzyczny szczyt. Na poważnie wszystko zaczęło się w 2008 roku. Jeden z najpopularniejszych obecnie raperów, ba, jedna z najpopularniejszych artystów polskiej sceny muzycznej, choć sam z pewnością skromnie uważa, że tak nie jest - początkowo tworzył i nagrywał w projekcie Yochimu. Wspólnie z raperem Fuso, nagrał trzy krążki, które spotkały się z pozytywnym odbiorem słuchaczy. Jak zaczynał Quebonafide? Jakie piosenki nagrywał

Quebonafide - pierwsze piosenki

Pierwsze piosenki Quebonafide mogą się okazać dla niektórych zaskoczeniem. Raper wspólnie z Fuso w ramach projektu Yochimu wydał trzy albumy: Pierwsze cięcie, Drugie cięcie oraz Flow witam. Jeden z pierwszych utworów nosi tytuł Mów mi życie, a gościnnie w numerze pojawił się Kotzi i Kękę. Uwagę zwrócić należy również na kawałek zatytułowany Zegarmistrz oraz Atropina. Wydawać się może, że Quebo popularność zaczął zyskiwać po wypuszczeniu utworu Nic nie stoi na przeszkodzie.

Quebonafide w 2012 roku był finalistą prestiżowej Wielkiej Bitwy Warszawskiej. Jego rywalem był Tymin, o czym możecie się przekonać odpalając poniższe wideo. W 2013 roku nakładem SB Maffija pojawił się mixtape zatytułowany Eklektyka. 

Najnowsze