Quebonafide - płyta Romantic Psycho rozbiła bank przed premierą! Mamy 4 dowody!

2020-02-12 10:33 RW
Quebonafide - płyta Romantic Psycho rozbiła bank przed premierą! Mamy 5 dowodów!
Autor: Quebonafide - Romantic Psycho Quebonafide - płyta Romantic Psycho rozbiła bank przed premierą! Mamy 5 dowodów!

Quebonafide niespodziewanie wydał dwa utwory i zapowiedział trzeci solowy album. Krążek zatytułowany Romantic Psycho dostępny jest w przedsprzedaży. Śmiało można stwierdzić, że jeszcze przed premierą raper ze swoją nadchodzącą płytą rozbił bank. Skąd taki wniosek? Przekonajcie się sprawdzając w jednym miejscu na ESKA.pl.

Quebonafide - płyta Romantic Psycho jest jednym z najgorętszych i najbardziej wyczekiwanych wydawnictw hip-hopowych 2020 roku. Jeszcze się nie pojawiła, ale z pełnym przekonaniem piszemy, że tak właśnie jest. Quebo po dwóch latach od wydania ostatniego materiału zaskoczył swoich fanów, ale nie tylko ich, zapowiedzią pełnowymiarowego materiału. Najpierw wrzucił tytułowy utwór, w którym rapuje o zmęczeniu, sukcesach i związku z Natalią Szroeder. 10 lutego, niespodziewanie poznaliśmy drugi numer zwiastujący trzeci solowy album. Mowa o singlu Jesień, w którym gościnnie pojawia się wieloletnia partnerka artysty.

Quebonafide - płyta Romantic Psycho

Kuba Grabowski już teraz rozbił bank nową płytą. Skąd taki wniosek? Wystarczy spojrzeć na liczbę wyświetleń i odsłuchań pierwszych dwóch kawałków. Tytułowy singiel, Romantic Psycho, pojawił się wyłącznie w serwisie Apple Music i Spotify w piątek, 7 lutego. W cztery dni od premiery, tylko w tym drugim sklepie muzycznym, miał ponad 777 tysięcy odsłuchań. Drugi numer, Jesień, swoją premierę miał w poniedziałek, 10 lutego. Quebo, tym razem, pokazał go na YouTube. Momentalnie utwór z teledyskiem przedstawiającym Grabowskiego z młodzieńczych lat dotarł do TOP 3 najpopularniejszych filmów na YT. To tylko pokazuje, jak ważnym i cenionym artystą jest Quebonafide.

Jego płyta Romantic Psycho dostępna jest już w przedsprzedaży. Trzeci solowy album współtwórcy projektu Taconafide kupić można na stronie QueQuality. Data premiery nie jest jeszcze znana, więc można się spodziewać, że krążek pojawi się w sieci niespodziewanie. Tak, jak ma to miejsce w przypadku krążków Taco Hemingway'a. 

Dlaczego Romantic Psycho robiło bank przed premierą? Oto 4 dowody:

  • Wyświetlenia - popularność pierwszych dwóch utworów zapowiadających album
  • Komentarze fanów - wyraźnie są oni stęsknieni za nowym materiałem rapera
  • Reakcja mediów - ostatnio tak głośno o dokonaniach Quebonafide było przy okazji wspólnej płyty z Taco Hemingway'em
  • Popularność przedsprzedaży - setki osób w komentarzach napisało, że zamówiło już krążek w przedsprzedaży. Ciekawe, ile osób zamówiło, ale o tym nie napisało!
Najnowsze