Quebonafide - nowy wizerunek to nie fejk! Dlaczego raper zmienił styl?

2020-02-12 12:18 MK
Quebonafide
Autor: YouTube/QueQuality

O tym powrocie mówią wszyscy! Ku zaskoczeniu fanów, Quebonafide wypuścił bez żadnych zapowiedzi aż dwa kawałki, które z miejsce podbiły najważniejsze notowania w naszym kraju. Co więcej - zdecydował się też na całkowitą zmianę swojego stylu! Co oznacza nowy wizerunek rapera? Sprawdź szczegóły tej zaskakującej metamorfozy na ESKA.pl.

Quebonafide - dlaczego raper diametralnie zmienił swój styl? Odpowiedzi na to pytanie z pewnością poszukuje wiele osób zaskoczonych wyglądem artysty, jaki zaprezentował na okładce nadchodzącego albumu ROMANTIC PSYCHO, jak również w teledysku do promującego go numeru Jesień nagranego z Natalią Szroeder na feacie. Do tej pory, Kuba Grabowski kojarzony był przez publiczność przede wszystkim z licznymi tatuażami, które zdobiły jego tors, ręce oraz szyję, jak również z ekstrawaganckimi fryzurami.

Wielu fanów Quebonafide było przekonanych, że jego nowy wizerunek - bez tatuaży, w okularach i z ciemnymi włosami, powstał jedynie na potrzeby sesji zdjęciowej do krążka ROMANTIC PSYCHO, który jest już dostępny w pre-orderze na stronie rapera. Okazuje się, że jednak nie. Podczas drugiego wyprzedanego koncertu Taco Hemingwaya na warszawskim Torwarze, Quebo pojawił się u jego boku, wyglądając dokładnie tak samo, jak w teledysku do kawałka Jesień. Publiczność najbardziej zdziwiło jednak to, że był bardzo spokojny. Wierni fani rapera zdają się rozumieć, że taki, a nie inny wygląd, nie jest dziełem przypadku.

Quebonafide - nowy wizerunek

Po zobaczeniu klipu do numeru Jesień i okładki albumu ROMANTIC PSYCHO, czujnym fanom Quebo od razu nasunęło się pewne skojarzenie. Otóż, raper wygląda tam dokładnie tak samo, jak na zdjęciu, które jedna z fanek znalazła kilka lat temu w systemie USOS Uniwersytetu Warszawskiego. Wtedy jeszcze Quebo był reprezentantem podziemia, czekającym na swój wielki sukces.

Czy to oznacza, że raper powróci do klasycznej nawijki na nowym krążku? Z takiego założenia wychodzą słuchacze Quebo. Artysta wielokrotnie udowodnił jednak, że jest jednym z najbardziej nieprzewidywalnych przedstawicieli polskiej sceny hip-hopowej, więc wszystkiego dowiemy się zapewne wraz z premierą ROMANTIC PSYCHO.

Janusz Głowacki - Antygona w Nowym Jorku - streszczenie lektury - posłuchaj podcastu. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Lektury szkolne
Najnowsze