Quebonafide

i

Autor: PAWEL SKRABA/REPORTER

Quebonafide i Natalia Szroeder w końcu razem! Na ten duet czekali wszycy

2020-02-10 16:05

Quebonafide nie zwalnia tempa. Po zaprezentowaniu ROMANTICPSYCHO, które z miejsca podbiło najważniejsze notowania w naszym kraju, raper wydał kolejny numer z nadchodzącego albumu. Kawałek Jesień powstał we współpracy z wokalistką Natalią Szroeder. Fani są zgodni, co do tego, że nowy numer Quebo jest jednym z najlepszych w jego repertuarze. Posłuchacie go już teraz na ESKA.pl!

Quebonafide - Jesień to kolejny numer, który pojawił się z zaskoczenia na kanale popularnego rapera. Po śmierci Maca Millera we wrześniu 2018, autor kawałka Candy całkowicie zniknął z mediów społecznościowych. Dopiero w poniedziałek, 10 lutego 2020 roku, Quebonafide udostępnił pierwszy od 74 tygodni post na Instagramie, związany z jego powrotem na scenę muzyczną.

Trzy dni wcześniej, w piątek, Quebo zaskoczył wszystkich fanów, wydając niespodziewanie kawałek ROMANTICPSYCHO. Utwór, w którym w roli specjalisty pojawia się Taco Hemingway to niejako spowiedź rapera z ostatnich dwóch lat jego życia. W opublikowanym w serwisach streamingowych numerze, raper odniósł się między innymi do sukcesu krążka nagranego we współpracy z Taco, zmęczenia, jakie towarzyszyło mu podczas wspólnych koncertów oraz do związku z popularną wokalistą - Natalią Szroeder. Kawałek z miejsca dotarł na sam szczyt notowania TOP 50 Polska oraz jest jednym z najczęściej wyszukiwanych na stronie Genius.

To właśnie Natalia Szroeder pojawiła się jako gość w kolejnej kompozycji Quebonafide, zatytułowanej Jesień. Poza samym utworem, na kanale QueQuality pojawił się teledysk stworzony do singla, w którym Kuba Grabowski zaprezentował zupełnie inny wizerunek. Mianowicie, nie widać jego tatuaży, a w 1:47, obraz na ekranie całkowicie zanika.

Quebonafide - nowy album

Na ten dzień z niecierpliwością czekali wszyscy fani Quebonafide. Poza zaprezentowaniem kawałka Jesień, artysta zapowiedział również swój kolejny album - ROMANTIC PSYCHO. Aktualnie, wszyscy zainteresowani mogą zamawiać krążek w pre-orderze.

Wielbiciele twórczości Quebo są zachwyceni jego nowymi numerami. Wielu z nich uważa nawet, że to największy powrót muzyczny 2020 roku, a premierowe kawałki są jednymi z najlepszych w dorobku rapera.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE