Próbny egzamin ósmoklasisty 2020 online - zadania z angielskiego. Czego się uczyć?

2020-03-31 14:25
Próbny egzamin ósmoklasisty 2020 online - zadania z angielskiego. Czego się uczyć?
Autor: cke.gov.pl Próbny egzamin ósmoklasisty 2020 online - zadania z angielskiego. Czego się uczyć?

1 kwietnia 2020 roku, odbędzie się próbny egzamin ósmoklasisty z języka angielskiego. Doradzamy Wam, co należy powtórzyć, czego się jeszcze nauczyć przed egzaminem z angielskiego.

Próbny egzamin z języka angielskiego online 2020 to kolejny ważny test przed uczniami ósmej klasy szkoły podstawowej. Już 1 kwietnia, będziecie mogli sprawdzić swoją wiedzę dotyczącą tego przedmiotu. Warto przygotować się bardzo dobrze do tego testu. Język angielski jest najpopularniejszym na świecie. To właśnie po angielsku możemy najczęściej porozmawiać i dogadać się za granicą. Przygotowaliśmy dla Was kilka rad, co jeszcze powtórzyć i czego nauczyć się na próbny egzamin z języka angielskiego.

Próbny egzamin ósmoklasisty 2020 online - zadania z angielskiego

Porada 1: 

Poszukaj w internecie kilku ćwiczeń ze słuchaniem. Pamiętaj jednak, żeby nie słuchać na słuchawkach, tylko na głośnikach. 

Porada 2: 

Powtórz czas przeszły, teraźniejszy i przyszły. Jeżeli któryś czas sprawia Ci trudność, w internecie znajdziesz bardzo dobre poradniki, w których bardzo dobrze jest wszystko wyjaśnione. 

Porada 3:

Słówka! Nawet jeżeli dobrze orientujesz się w czasach i perfekcyjnie wykonujesz słuchanie ze zrozumieniem, bez słówek możesz sobie nie poradzić. 

Porada 4: 

Przypomnij sobie również jak powinno się poprawnie napisać list formalny, oraz e-mail do przyjaciół. 

Porada 5:

Wyśpij się! Przed egzaminem, udaj się wcześniej spać i postaraj się skupić w trakcie egzaminu.

Jeżeli chcesz się dobrze pryzgotować, to rozwiąż zadania z arkusza egzaminacyjnego z zeszłego roku, który dostępny jest TUTAJ. Uczniowie! Trzymamy za Was kciuki :) Powodzenia!

2xGorąca20 radia Eska (30.03.2020)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze