Quiz PRL - 20 pytań, z którymi młodzi sobie nie poradzą. Naprawdę łatwo nie jest!

i

Autor: Piotr Kamionka/REPORTER / EAST NEWS Quiz PRL - 20 pytań, z którymi młodzi sobie nie poradzą. Naprawdę łatwo nie jest!

sprawdź się

PRL QUIZ - 20 pytań, z którymi młodzi sobie nie poradzą. Nie jest łatwo!

2024-07-24 8:38

PRL Quiz wiedzy ogólnej rozwiążą poprawnie osoby, które pamiętają czasy, kiedy kolejki w sklepach spożywczych były bardzo długie, a na dany produkt czekało się kilka godzin. Wydaje się, że jedynie starsi mogą zdobyć komplet punktów 20/20 i to będzie świetne osiągnięcie. Pytania w naszym teście nie są łatwe, o czym możecie przekonać się sami już teraz.

PRL QUIZ. 20 pytań przygotowaliśmy z myślą o osobach, które doskonale pamiętają życie lat 80. i 90. A być może już zapomnieliście, a chcecie sobie przypomnieć niektóre produkty, powiedzenia, logotypy, czy zasady, jakie obowiązywały wszystkich uczniów w szkole. W naszym dwudziesto-pytaniowym teście wiedzy jest też pytanie o kultowy serial, a także popularne zawody PRL. Nie mogliśmy też pominąć kwestii językowych, a konkretniej słów, jakich kiedyś się używało. Rozwiążcie już teraz quiz o PRL i przypomnijcie sobie tamtejszą rzeczywistość! Wydaje się, że młodzi nie mają szans na komplet punktów. Chyba, że będą celnie trafiać!

PRL QUIZ z historii. Tylko osoby ze słoniową pamięcią zdobędą komplet punktów!

To jeden z najbardziej wzruszających momentów w "The Voice of Poland". Mamy wideo

QUIZ PRL - 20 pytań, z którymi młodzi sobie nie poradzą. Naprawdę łatwo nie jest!

Pytanie 1 z 20
Na początek coś prostego. Co to za przedmiot?
Odkurzacz