Polscy fani docenieni przez Shawna Mendesa! Wzruszająca chwila uwieczniona

Shawn Mendes
Autor: Matt Winkelmeyer/Getty AFP/East News

Shawn Mendes nie zwalnia tempa i cały czas prężnie pracuje nad swoją medialną karierą. Po sukcesie, jaki odniósł jego długometrażowy film Wonder, artysta zaskoczył swoich fanów następną produkcją, która już jest dostępna dla wszystkich! Co więcej, Shawn Mendes uwiecznił w niej Polskę. Więcej szczegółów poznacie na ESKA.pl!

Shawn Mendes ponownie wszystkich zaskoczył! Artysta po wydaniu długometrażowego filmu Wonder przygotował dla swoich fanów kolejny! Tym razem w sieci ukazał się dokument Shawn Mendes Live in Concert, który swoją premierę miał dokładnie 25 listopada 2020 roku. Popularny na skalę światową artysta uwiecznił swoje kompletne wideo z koncertu, który był zorganizowany w Roger Centre, w jego rodzinnym mieście Toronto. Okazało się, że kamery śledziły Shawna Mendesa podczas całego jego koncertu, dzięki czemu teraz możemy obejrzeć go w pełni w serwisie Netflix. Live in Concert to oficjalny zapis trasy koncertowej wokalisty, która odbyła się w listopadzie 2019 roku. Fani tak bardzo oszaleli z zachwytu nad nową produkcją, dzięki której mogli przypomnieć sobie magiczny czas koncertowania, że postanowili stworzyć hasztag na Twitterze #LiveInConcert. Ciekawostką jest to, że plasował się on na pierwszym miejscu w trendach światowych kilka godzin po powstaniu. Co więcej, polscy fani Shawna Mendesa odkryli coś jeszcze! Polska została wyróżniona w najnowszej produkcji wokalisty, co sprawiło, że każdy polski fan poczuł się doceniony przez gwiazdę.

Dodatkową informacją, o której warto wiedzieć jest fakt, że data premiery czwartej płyty Shawna Mendesa zbliża się wielkimi krokami! Już 4 grudnia 2020 roku ukaże się album artysty zatytułowany Wonder, który będzie składał się z 14 premierowych kawałków. 

Shawn Mendes Live In Concert - polski akcent w filmie 

Polscy fani Shawna Mendesa od razu zauważyli polski akcent w jego najnowszej produkcji Live In Concert. Okazuje się, że na samym końcu filmu, kiedy pojawiają się napisy, po lewej stronie można ujrzeć krótkie wideo z każdego koncertu. Jednym z nich jest koncert organizowany w Krakowie. 

Hotplota.pl: znudzony Shawn Mendes bez Camili; dlaczego Justin Bieber nie może spać?
Najnowsze