Shawn Mendes w Krakowie zagrał koncert życia?! Te 5 dowodów was o tym przekona!

2019-04-03 10:53 M.C.
Shawn Mendes w Krakowie zagrał koncert życia?! 5 dowodów...
Autor: Wiese/face to face/FaceToFace/REPORTER Shawn Mendes

Fani czekali na to od miesięcy i w końcu ich marzenie się ziściło. Shawn Mendes zagrał w Krakowie we wtorek 2 kwietnia 2019. Wszyscy, którzy wybrali się do Tauron Areny na występ Kanadyjskiego piosenkarza, będą wspominać to wydarzenie przez lata! Już teraz pojawiają się głosy mówiące, że to właśnie w Polsce Shawn zagrał swój najlepszy koncert w karierze. Postanowiliśmy zebrać potwierdzające to dowody.

Shawn Mendes w Krakowie zagrał koncert życia?! Tak twierdzą internauci, którzy dzielą się w sieci wrażeniami po występie znakomitego Kanadyjczyka. Gwiazdor wystąpił w krakowskiej Tauron Arenie 2 kwietnia 2019. Był to jego pierwszy koncert w naszym kraju. Nic więc dziwnego, że wszyscy zastanawiali się, jak Shawn odnajdzie się wśród naszej publiczności. Okazało się, że widownia i muzyk porozumieli się błyskawicznie, a za ciepłe przyjęcie piosenkarz odwdzięczył się wspaniałym show! Zebraliśmy 5 dowodów na to, że Shawn Mendes naprawdę zagrał u nas swój najlepszy koncert!

Przeczytaj: Shawn Mendes jakiego nie znacie! Udało mu się zaskoczyć fanów! [VIDEO]

1. Świetna atmosfera podczas spotkania z fanami!

Przed samym koncertem Shawn spotkał się z grupą szczęśliwców podczas Q&A. Nagrania z serii pytań i odpowiedzi pokazują, jak luźna atmosfera zapanowała podczas tej krótkiej sesji z fanami. No i ten śpiew wielbicielek przed wejściem muzyka! <3

Filmik z powitania, jakie zgotowano Shawnowi podczas Q&A, znalazł się też na oficjalnym twitterowym profilu dla fanów.

2. Shawn mówi po polsku!

Podczas Q&A Shawn tak świetnie dogadywał się z Polakami, że... postanowił nauczyć się kilku słów w naszym języku! Zobaczcie, jak mu poszło.

3. Znakomite wykonanie hitów!

Tuż po supprocie, który zapewniła Alessia Cara, na scenę wkroczył Shawn. Muzyk wyszedł z ogromną energią, która zaraz zaczęła się przeradzać w niezwykłe wykonania hitów! By przekonać się o tym, ile emocji muzyk wkładał w koncert, wystarczy zobaczyć nagrań fanów. Posłuchajcie, jak Shawn Mendes śpiewa w Krakowie Treat You Better, Stitches, czy never Be Alone.

4. Shawn Mendes z flagą Polski!

W pewnym momencie koncertu, Shawn dostał polską flagę! Nagranie ze sceny pokazuje, że ten podarunek wywołał u niego jeszcze większe emocje!

Nasza flaga leżała też na jego fortepianie, a później zbiegł z nią do fanów.

5. Publiczność spisała się na medal!

Sam Shawn na pewno będzie wspominał naszą publiczność. Fani już przed koncertem nawoływali się wzajemnie do tego, by zapewnić muzykowi niezapomniane wrażenia.

Poskutkowało! Atmosfera podczas koncertu w Krakowie była niesamowita! Możecie się o tym przekonać przeglądając galerię, którą przygotowała Hotplota.pl.

Najnowsze