Polish Hip-Hop Festival Płock 2020 - BILETY i KARNETY. Gdzie i po ile kupić?

2020-03-26 13:15 RW
Polish Hip-Hop Festival Płock 2020
Autor: plhhf.pl

Bilety i karnety na Polish Hip-Hop Festival Płock 2020 są już w sprzedaży! Gdzie i po ile kupić wejściówki na imprezę z największymi gwiazdami polskiej sceny hip-hopowej? Przekonajcie się sprawdzając - na ESKA.pl!

Polish Hip-Hop Festival Płock 2020 - bilety i karnety pozwolą wam przeżyć wyjątkowe chwile w towarzystwie największych gwiazd polskiej sceny hip-hopowej! Swoją obecność potwierdził między innymi Mata, Kaz Bałagane, Jan-Rapowanie czy Szpaku! Line-up Polish Hip-Hop Festival 2020 wygląda naprawdę bardzo ciekawie. Na imprezę zaprasza Radio ESKA.

Polish Hip-Hop Festival Płock 2020 - bilety i karnety

26 marca 2020 rusza także długo oczekiwana sprzedaż biletów. Pierwsza pula dostępna jest w cenie 170 zł. Karnety na cały festiwal możecie już kupować. Warto się pospieszyć, ponieważ pierwsza pula karnetów będzie dostępna do 26 kwietnia lub do wyczerpania I puli karnetów. Harmonogram sprzedaży karnetów na 8. Polish Hip-Hop Festival wygląda następująco:

  • 170 PLN: do 26 kwietnia *lub do wyczerpania I puli karnetów / karnet 3 dni
  • 180 PLN: 27 kwietnia – 26 maja *lub do wyczerpania II puli karnetów / karnet 3 dni
  • 190 PLN: 27 maja – 26 czerwca *lub do wyczerpania III puli karnetów / karnet 3 dni
  • 200 PLN: 27 czerwca – 26 lipca *lub do wyczerpania IV puli karnetów / karnet 3 dni
  • 210 PLN: 27 lipca – 5 sierpnia *lub do wyczerpania V puli karnetów / karnet 3 dni
  • 230 PLN: 6 sierpnia – 8 sierpnia *lub do wyczerpania VI puli karnetów / karnet 3 dni

Imprezy masowe odwołane 2020 - LISTA koncertów i wydarzeń

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

*Informujemy, że ilość karnetów 3-dniowych jest ograniczona. Po wyczerpaniu tej puli dostępne będą tylko karnety 2-dniowe uprawniające do uczestnictwa w piątek oraz sobotę.

Na koniec, organizatorzy za pośrednictwem ESKA.pl - apelują do wszystkich słuchaczy muzyki i uczestników koncertów. Ten czas jest dla nas wszystkich ogromnie trudny. Muzycy musieli odwołać swoje występy, do skutku nie doszło wiele, świetnie zapowiadających się tras koncertowych. Jesteśmy w ciągłym kontakcie z managerami artystów, wszyscy są solidarni, deklarują że gdy tylko w Polsce będzie możliwość organizacji imprez masowych, wrócą ze zdwojoną siłą. Dlatego w tych ciężkich dla kultury czasach apelujemy, jeśli kupiliście bilety na wydarzenia które zostały odwołane, nie oddawajcie ich, jeszcze się przydadzą… Trzymamy kciuki za całą branżę. Do zobaczenia w sierpniu na płockiej plaży.

Najnowsze