Polish Hip-Hop Festival Płock 2020 - BILETY i KARNETY. Gdzie i po ile kupić?

2020-03-26 13:15
Polish Hip-Hop Festival Płock 2020
Autor: plhhf.pl

Bilety i karnety na Polish Hip-Hop Festival Płock 2020 są już w sprzedaży! Gdzie i po ile kupić wejściówki na imprezę z największymi gwiazdami polskiej sceny hip-hopowej? Przekonajcie się sprawdzając - na ESKA.pl!

Polish Hip-Hop Festival Płock 2020 - bilety i karnety pozwolą wam przeżyć wyjątkowe chwile w towarzystwie największych gwiazd polskiej sceny hip-hopowej! Swoją obecność potwierdził między innymi Mata, Kaz Bałagane, Jan-Rapowanie czy Szpaku! Line-up Polish Hip-Hop Festival 2020 wygląda naprawdę bardzo ciekawie. Na imprezę zaprasza Radio ESKA.

Polish Hip-Hop Festival Płock 2020 - bilety i karnety

26 marca 2020 rusza także długo oczekiwana sprzedaż biletów. Pierwsza pula dostępna jest w cenie 170 zł. Karnety na cały festiwal możecie już kupować. Warto się pospieszyć, ponieważ pierwsza pula karnetów będzie dostępna do 26 kwietnia lub do wyczerpania I puli karnetów. Harmonogram sprzedaży karnetów na 8. Polish Hip-Hop Festival wygląda następująco:

  • 170 PLN: do 26 kwietnia *lub do wyczerpania I puli karnetów / karnet 3 dni
  • 180 PLN: 27 kwietnia – 26 maja *lub do wyczerpania II puli karnetów / karnet 3 dni
  • 190 PLN: 27 maja – 26 czerwca *lub do wyczerpania III puli karnetów / karnet 3 dni
  • 200 PLN: 27 czerwca – 26 lipca *lub do wyczerpania IV puli karnetów / karnet 3 dni
  • 210 PLN: 27 lipca – 5 sierpnia *lub do wyczerpania V puli karnetów / karnet 3 dni
  • 230 PLN: 6 sierpnia – 8 sierpnia *lub do wyczerpania VI puli karnetów / karnet 3 dni

Imprezy masowe odwołane 2020 - LISTA koncertów i wydarzeń

*Informujemy, że ilość karnetów 3-dniowych jest ograniczona. Po wyczerpaniu tej puli dostępne będą tylko karnety 2-dniowe uprawniające do uczestnictwa w piątek oraz sobotę.

Na koniec, organizatorzy za pośrednictwem ESKA.pl - apelują do wszystkich słuchaczy muzyki i uczestników koncertów. Ten czas jest dla nas wszystkich ogromnie trudny. Muzycy musieli odwołać swoje występy, do skutku nie doszło wiele, świetnie zapowiadających się tras koncertowych. Jesteśmy w ciągłym kontakcie z managerami artystów, wszyscy są solidarni, deklarują że gdy tylko w Polsce będzie możliwość organizacji imprez masowych, wrócą ze zdwojoną siłą. Dlatego w tych ciężkich dla kultury czasach apelujemy, jeśli kupiliście bilety na wydarzenia które zostały odwołane, nie oddawajcie ich, jeszcze się przydadzą… Trzymamy kciuki za całą branżę. Do zobaczenia w sierpniu na płockiej plaży.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze