Płyta Ekipy: Sezon 3 ONLINE. Gdzie słuchać i od której godziny dostępna?

i

Autor: Jakub Adamiak Płyta Ekipy: Sezon 3 ONLINE. Gdzie słuchać i od której godziny dostępna?

Płyta Ekipy: Sezon 3 ONLINE. Gdzie słuchać i od której godziny dostępna?

2021-06-25 11:26

Płyta Ekipy to najgorętszy towar 2021 roku. Youtuberzy we współpracy z gwiazdami polskiej sceny muzycznej, postanowili stworzyć album. Na debiutanckim krążku znalazło się trzynaście utworów. Gdzie słuchać i od której godziny dostępna będzie online?

Płyta Ekipy: Sezon 3 ONLINE. Gdzie słuchać i od której godziny dostępna? Krążek Ekipy powstawał od początku 2021 roku. Producentem wykonawczym jest Witold Don Czamara i Olek Jarek, za produkcję wokalną odpowiadają: Jarosław Baran, Jakub B.R.O Birecki i Studio Architected Sound. Teksty na płytę napisali B.R.O, Cleo, Jacuś, Qry i Ekipa. Na debiutanckim krążku znajdziemy trzynaście utworów, z czego w czterech występują również: Qry, Roksana Węgiel, Jacuś i B.R.O. Wszystkie klipy zostały stworzone przez członków Ekipy i zrealizowane przez sztab operatorów i montażystów Friza. Gdzie słuchać płyty Ekipa - Sezon 3 online i od której godziny będzie dostępna?

Friz nie jest Polakiem? Testy, które zrobił nie pozostawiają złudzeń!

Kim są ludzie EKIPY [FRIZ, WERSOW, TROMBA, MINI MAJK] | ESKA XD - Hotplota #25

O kim mowa? Ekipa Friza bez tajemnic!

Pytanie 1 z 11
Mercedesem w Ekipie nie jeździ...

Płyta Ekipy: Sezon 3 ONLINE. Gdzie słuchać i od której godziny dostępna?

Płyta Ekipa Sezon 3 można było kupić w pre-orderze od 8 marca 2021 roku na stronie ekipatonosi.pl. W sklepie Ekipy można było zdobyć trzy wersje: samą płytę, box z naklejkami i krążkiem, oraz box z bluzą, albumem i biletem kolekcjonerskim na koncert Ekipy w Krakowie.

Ekipa Friza - Magda Gessler nie miała dla nich litości. Nie obyło się bez tłuczenia talerzy!

Wszystko wskazuje na to, że album Ekipa - Sezon 3 zostanie udostępniony w streamingach cyfrowych typu Spotify, Tidal czy Apple Music już w sobotę, 26 czerwca 2021 roku, o północy.