Friz nie jest Polakiem? Testy, które zrobił nie pozostawiają złudzeń!

i

Autor: Kadr z filmu POMNIEJSZYLIŚMY MU POKÓJ! z kanału Karol FRIZ Wiśniewski Friz nie jest Polakiem? Testy, które zrobił nie pozostawiają złudzeń!

Friz nie jest Polakiem? Testy, które zrobił nie pozostawiają złudzeń!

2021-05-13 10:28

Czy Friz nie jest Polakiem? Youtuber postanowił wraz ze swoją Ekipą wykonać specjalne badanie, które określa skąd pochodzi dana osoba. Wyniki wprawiły ich w osłupienie. Jak do tego doszło? Co to za testy?

Friz i jego EKIPA ostatnio podbili YouTube najnowszym utworem Zaebyście. Fani policzyli, ile zarobili na piosence - kwota naprawdę zwala z nóg. Youtuberzy wystąpili również z drugim singlem w programie u Kuby Wojewódzkiego, a niedługo później wydali utwór Chill. Na swoim kanale Karol Wiśniewski postanowił opublikować film, w którym pokazuje kulisy wywiadu u show-mena TVN. Oprócz tego sprankowali Mini Majka, który przez tydzień odpoczywał w Dubaju. Influencerzy pomniejszyli pokój swojego przyjaciela - i to dosłownie. Każda rzecz, została zmniejszona o połowę: łózko, biurko, ściany, drzwi. Reakcja Krzyżanowskiego była bardzo pozytywna. Friz namówił również resztę swoich kolegów, aby wykonali specjalne testy i przekonali się, czy są w 100% Polakami.

Friz i Wersow rozstali się? TEN szczegół zaniepokoił fanów!

Friz kiedyś i dziś

O kim mowa? Ekipa Friza bez tajemnic!

Pytanie 1 z 11
Mercedesem w Ekipie nie jeździ...

Friz nie jest Polakiem?

Friz z Ekipą postanowili wykonać specjalne testy. Zakodowane dane w naszym DNA mogą określić z których miejsc na świecie pochodzą nasi przodkowie. Wyniki ujawniają kombinację etniczną i konkretne grupy, z których możemy się wywodzić. Wszyscy inluencerzy z Ekipy postanowili taki test DNA zrobić i podzielić się wynikami w najnowszym filmie. Friz w 40,8% jest Europejczykiem z Europy Wschodniej, w 31% Bałtem. Jego przodkowie pochodzą z Bułgarii, Litwy czy Norwegii. Mini Majkowi wyszło, że w ponad 80% jest Europejczykiem, ale ma również korzenie we Francji czy Holandii. Co ciekawe, w 88,4% Polakiem jest Poczciwy Krzychu, w 11,6 jego korzenie sięgają Bałkanów. Szczegółowe dane możecie zobaczyć w materiale poniżej od 11 minuty.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Martirenti wygląda jak Lil Masti? Nowa piosenka influencerki zaskoczy wszystkich!