Friz nie jest Polakiem? Testy, które zrobił nie pozostawiają złudzeń!

2021-05-13 10:28 Jakub Adamiak
Friz nie jest Polakiem? Testy, które zrobił nie pozostawiają złudzeń!
Autor: Kadr z filmu POMNIEJSZYLIŚMY MU POKÓJ! z kanału Karol FRIZ Wiśniewski Friz nie jest Polakiem? Testy, które zrobił nie pozostawiają złudzeń!

Czy Friz nie jest Polakiem? Youtuber postanowił wraz ze swoją Ekipą wykonać specjalne badanie, które określa skąd pochodzi dana osoba. Wyniki wprawiły ich w osłupienie. Jak do tego doszło? Co to za testy?

Friz i jego EKIPA ostatnio podbili YouTube najnowszym utworem Zaebyście. Fani policzyli, ile zarobili na piosence - kwota naprawdę zwala z nóg. Youtuberzy wystąpili również z drugim singlem w programie u Kuby Wojewódzkiego, a niedługo później wydali utwór Chill. Na swoim kanale Karol Wiśniewski postanowił opublikować film, w którym pokazuje kulisy wywiadu u show-mena TVN. Oprócz tego sprankowali Mini Majka, który przez tydzień odpoczywał w Dubaju. Influencerzy pomniejszyli pokój swojego przyjaciela - i to dosłownie. Każda rzecz, została zmniejszona o połowę: łózko, biurko, ściany, drzwi. Reakcja Krzyżanowskiego była bardzo pozytywna. Friz namówił również resztę swoich kolegów, aby wykonali specjalne testy i przekonali się, czy są w 100% Polakami.

Friz i Wersow rozstali się? TEN szczegół zaniepokoił fanów!

Friz kiedyś i dziś

Friz nie jest Polakiem?

Friz z Ekipą postanowili wykonać specjalne testy. Zakodowane dane w naszym DNA mogą określić z których miejsc na świecie pochodzą nasi przodkowie. Wyniki ujawniają kombinację etniczną i konkretne grupy, z których możemy się wywodzić. Wszyscy inluencerzy z Ekipy postanowili taki test DNA zrobić i podzielić się wynikami w najnowszym filmie. Friz w 40,8% jest Europejczykiem z Europy Wschodniej, w 31% Bałtem. Jego przodkowie pochodzą z Bułgarii, Litwy czy Norwegii. Mini Majkowi wyszło, że w ponad 80% jest Europejczykiem, ale ma również korzenie we Francji czy Holandii. Co ciekawe, w 88,4% Polakiem jest Poczciwy Krzychu, w 11,6 jego korzenie sięgają Bałkanów. Szczegółowe dane możecie zobaczyć w materiale poniżej od 11 minuty.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Martirenti wygląda jak Lil Masti? Nowa piosenka influencerki zaskoczy wszystkich!

Najnowsze