Ekipa Friza przekłada koncert w Krakowie! Znamy nową datę

i

Autor: Kadr z filmu ZAGRALIŚMY KONCERT W 72H OD PUBLIKACJI NUTY! z kanału Karol Friz Wiśniewski Ekipa Friza przekłada koncert w Krakowie! Znamy nową datę

Ekipa Friza przekłada koncert w Krakowie! Znamy nową datę

2021-06-08 15:46

Ekipa Friza zmienia datę koncertu w Krakowie. Poinformował o tym w swojej najnowszej produkcji Karol Friz Wiśniewski. Fani Ekipy nie są zadowoleni z takiego obrotu sprawy. Kiedy będzie koncert słynnych Youtuberów, którzy będą promowali swoją debiutancką płytę? Znamy nową datę!

Ekipa Friza przekłada koncert w Krakowie! Debiutancki krążek Ekipa - Sezon 3, można było kupić do 1 czerwca 2021 roku. Fanom, którym nie udało się dokonać zakupu, będą musieli uzbroić się w cierpliwość, ponieważ płyta Ekipa Friza - płyta Sezon 3 - ile kosztuje i kiedy premiera? Nad albumem pracował sztab artystów i producentów: Jakub B.R.O Birecki, Cleo czy Donatan. Na platformie YouTube kawałki Friza i jego przyjaciół biją rekordy oglądalności. Ich pierwszy singiel 3KIPA, ma ponad 60 milionów wyświetleń. Karol Wiśniewski pochwalił się również, że w serwisach streamingowych utwory Ekipy również bardzo dobrze sobie radzą. Niestety okazuje się, że koncert, który docelowo był zaplanowany na sobotę, 26 czerwca 2021 roku, musiał zostać odwołany. Kiedy nowy termin?

Ekipa Friza - Magda Gessler nie miała dla nich litości. Nie obyło się bez tłuczenia talerzy!

Friz kiedyś i dziś

Ekipa Friza przekłada koncert w Krakowie! Znamy nową datę

Friz z Ekipą mają na swoim koncie cztery profesjonalnie wyprodukowane single: 3KIPA, ZAEBYŚCIE, CHILL i ostatni wydany z Jacusiem ZYGZAK. Nic więc dziwnego, że fani Youtuberów, którzy znają już na pamięć wszystkie utwory, chcą jak najszybciej usłyszeć swoje ulubione piosenki w wersji koncertowej. Jednak, żeby móc na żywo zobaczyć Ekipę na scenie, trzeba będzie trochę poczekać. Pierwotnie koncert był planowany na sobotę, 26 czerwca 2021 roku w Krakowie. Okazuje się, że Friz musiał zmienić datę. Dlaczego? Jak tłumaczył w swoim najnowszym materiale wideo, wydanym na swoim kanale, do takiej decyzji, zmusiły go obostrzenia, które jeszcze są wprowadzone przez rząd. W związku z tym, nowa data koncertu to sierpień 2021. Szczegóły wydarzenia mamy poznać wkrótce.