Magda Gessler w domu Ekipy

i

Autor: YouTube/WERSOW

Ekipa Friza - Magda Gessler nie miała dla nich litości. Nie obyło się bez tłuczenia talerzy!

2021-06-06 10:06

Wiadomo już, co na celu miało spotkanie Magdy Gessler z Frizem. Na kanale Wersow pojawił się nowy filmik, którego bohaterką jest właśnie popularna restauratorka. Gospodyni Kuchennych rewolucji pojawiła się w domu Ekipy po to, by nauczyć ich gotować. Wspólne przyrządzanie hamburgerów okazało się dla niej większym wyzwaniem niż którykolwiek z odcinków programu.

Ekipa Friza i Magda Gessler wywołali niedawno niemałe zamieszanie, zamieszczając w sieci wspólne zdjęcia. Wszyscy fani najpopularniejszych youtuberów oraz zwanej największym autorytetem kulinarnym restauratorki zachodzili w głowę, co może być powodem ich spotkania. Okazało się, że część czujnych widzów Ekipy miała rację. Magda Gessler zawitała do domu Ekipy Friza po to, by nauczyć ich gotować. Pobieranie lekcji u samej królowej było największym marzeniem Wersow. Teraz w końcu się spełniło. 

Odcinek z gospodynią Kuchennych rewolucji pojawił się na kanale Weroniki w sobotę i od razu wywołał wiele emocji. W zaledwie kilkanaście godzin obejrzano go blisko milion razy! Magda Gessler nie miała jednak litości dla youtuberów. Restauratorka nie omieszkała krzyczeć, a nawet rozbić talerza, który uznała za ohydny. Sama przyznała, że lekcja będzie trudniejsza od Kuchennych rewolucji, ale efekty będą piorunujące.

Sonda
Na czym Ekipa powinna skupić się w przyszłości?

Magda Gessler u Ekipy Friza

Gwiazda polskiej kuchni i członkowie Ekipy wspólnie przygotowali burgery według przepisu samej Magdy Gessler. Jak można się było domyślać, nie obyło się bez kilku kulinarnych wpadek. Ostatecznie danie wyszło znakomicie, co potwierdzili wszyscy zamieszkujący dom youtuberzy. Friz przyznał, że burger był najlepszym domowym burgerem, jakiego jadł w życiu. Magda Gessler zapowiedziała, że to nie jej ostatnia wizyta w domu Ekipy. Restauratorka chce sprawić, że zamieszkujący go youtuberzy będą bardziej światowi.

Friz kiedyś i dziś