Pitbull

i

Autor: PRZEMEK SWIDERSKI/REPORTER

KONCERTY

Pitbull w Polsce. Te nagrania nie pozostawiają złudzeń. Fani marzyli o tym od dawna!

2024-02-02 10:38

Pamiętacie, jak polscy fani Pitbulla zasypali jego media społecznościowe prośbami o koncert w naszym kraju? Wszystko wskazuje na to, że akcja poskutkowała, a ich marzenia mają szansę spełnić się już niebawem. Nagrania, jakie artysta udostępnił na swoim Instagramie, nie pozostawiają właściwie żadnych wątpliwości. Kiedy i gdzie koncert Pitbulla w Polsce?

Jakiś czas temu fani Pitbulla z Polski przejęli jego media społecznościowe, domagając się koncertu. Show będącego bezsprzecznie ikoną swoich czasów rapera i wokalisty to marzenie milionów wielbicieli, którzy wychowali się na jego nieśmiertelnych hitach, takich jak "I Know You Want Me", "Hotel Room Service", "Give Me Everything", "Don’t Stop the Party" czy "Timber". Za sprawą wpadających w ucho numerów Pitbull stał się międzynarodową gwiazdą, o współpracę z którą zabiegały największe sławy. Artysta może pochwalić się duetami m.in. z Jennifer Lopez, Christiną Aguilerą czy Enrique Iglesiasem. Aż trudno uwierzyć, że do tej pory Pitbull wystąpił u nas tylko raz, w 2012 roku, jako jedna z gwiazd ceremonii otwarcia Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2012. Czy po 12 latach od ostatniego koncertu wokalista i raper ponownie odwiedzi nasz kraj? Te nagrania nie pozostawiają żadnych wątpliwości.

KTO POBIJE REKORD WOŚP? | Maks on air

Pitbull - koncert w Polsce 2024

Akcja fanów przyniosła skutek. Pitbull zauważył, że jego koncert jest bardzo wyczekiwany przez polską publiczność. Wokalista udostępnił na swoim Instagramie nagrania dwóch wielbicielek, jasno sugerując, że coś jest na rzeczy. Gdzie i kiedy odbędzie się koncert Pitbulla w Polsce? Tego jeszcze nie wiadomo. Wszyscy z niecierpliwością czekamy na oficjalne ogłoszenie. Gdy tylko takowe się pojawi, wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie oczywiście na ESKA.pl.

Screen ze stories Pitbulla

i

Autor: Screen z Instagrama Pitbulla