Pitbull

i

Autor: Cover Images/East News

GWIAZDY

Polacy przejęli Instagrama Pitbulla! Zakrojona akcja ma wymusić na nim jedno

2023-07-20 11:53

Pitbull to bezsprzecznie ikona pewnego pokolenia. Hity artysty zna dosłownie każdy. Aż trudno uwierzyć, że mimo tak wielkich sukcesów w naszym kraju, jeszcze nigdy nie wystąpił w Polsce. Fani muzyka postanowili to zmienić i zasypali media społecznościowe Mr. Worldwide'a komentarzami z prośbą o spełnienie ich marzenia.

Pitbull w Polsce to marzenie setek tysięcy fanów, które jak dotąd jeszcze się nie spełniło. Wielbiciele artysty nie zamierzają się jednak poddać, co potwierdzają ich działania w mediach społecznościowych. Muzyka Pitbulla bez wątpienia zdefiniowała ubiegłą dekadę w muzyce. Chyba nie ma osoby, która nie znałaby takich hitów jak I Know You Want Me, Hotel Room Service, Give Me Everything, Don’t Stop the Party czy Timber. W pewnym momencie zaczęto twierdzić nawet, że nagranie piosenki z Pitbullem to ostatnia deska ratunku dla artystów, którzy nie są już w stanie samodzielnie zdobyć szczytów list przebojów. I choć niemalże wszystkie single artysty cieszyły się w Polsce wielką popularnością, to on sam nigdy nie przyjechał do naszego kraju w ramach którejś ze swoich tras koncertowych. Na nic nie jest jednak za późno. Polscy fani Pitbulla przejęli jego media społecznościowe. Pod postami muzyka znajdziemy tysiące komentarzy z prośbami o koncert w Polsce.

Zobacz też: Koncerty w Polsce lato 2023. Wysyp światowych gwiazd w naszym kraju!

Czy VIKI GABOR zna stare hity DODY, AVRIL i BRITNEY?

Pitbull w Polsce

Pitbull cały czas jest aktywny zawodowo. Już w październiku artysta wyruszy w trasę koncertową razem z Rickym Martinem i Enrique Iglesiasem. I choć tournee The Trilogy Tour obejmuje swoim zasięgiem tylko Amerykę, polscy fani wokalisty i rapera domagają się jego show w Polsce. Pod postami Pitbulla zaroiło się od komentarzy z prośbami o koncert w naszym kraju, choćby w ramach któregoś z letnich festiwali. Każdy z nich zdobywa setki, a nawet tysiące polubień. Czy akcje przyniesie skutek? Oby! Jedno jest pewne - trud polskich fanów na pewno nie przejdzie niezauważony przez management artysty, jak i jego samego.