Piosenka Friza w wersji disco polo. Tego nikt się nie spodziewał!

2022-01-27 12:25
Karol Friz Wiśniewski
Autor: screen z YouTube/Karol Friz Wiśniewski

Pod koniec grudnia 2021 roku ukazał się pierwszy solowy kawałek Karola Wiśniewskiego, który znany jest w internecie jako Friz z Ekipy. Mowa o numerze Yo Mamale, który uderzająco przypomina wszystkim hit Pepas. Zastanawialiście się jednak jak brzmiałby nowy kawałek Friza w wersji disco polo? Takiej przeróbki chyba nikt się nie spodziewał!

Friz robi ogromną karierę w sieci. Nie dość, że jest najpopularniejszym youtuberem w Polsce, to jeszcze jego majątek jest ogromny i robi na wszystkich spore wrażenie. W 2021 roku wraz ze swoją Ekipą postanowił wejść na kolejny szczebel w karierze. Wszystko zaczęło się od wypuszczenia piosenki 3KIPA, która zgromadziła miliony odsłon na samym YouTube. Potem były kolejne kawałki i debiutancka płyta, jednak teraz przyszła pora na solową karierę Friza w branży muzycznej. Pod koniec 2021 roku odbyła się premiera kawałka Yo Mamale, która zaskoczyła wszystkich. Co ciekawe, numer w szybkim tempie skradł serca internautów i okazuje się, że jest zapowiedzią debiutanckiego krążka youtubera. Choć piosenka powstała we współpracy z Masnym Benem jest bardzo energiczna i karnawałowa, to wielu osobom przypomina brzmienia popularnego wakacyjnego hitu Pepas. Jak się okazało, artyści umieścili w opisie informację, że ich kawałek faktycznie inspirowany był numerem od portorykańskiego wokalisty.

Friz z Ekipy miał stłuczkę! Karol Wiśniewski wszystko nagrał

Yo Mamale w wersji disco polo

Brzmienia disco polo zaczynają być coraz bardziej popularne. Wiele osób w ostatnim czasie przekonało się do tego typu muzyki, a w internecie zaczęły robić się nawet związane z tymi brzmieniami trendy. Zastanawialiście się kiedykolwiek jak Yo Mamale Friza i Masnego Bena brzmiałoby jako disco polo? W sieci pojawiła się delikatna przeróbka ich hitu, która wpadła w ucho większości internautom. Obok tego nie da się przejść obojętnie - przekonajcie się sami, załączając wideo poniżej. Koniecznie dajcie nam znać, która wersja Yo Mamale podoba Wam się bardziej - oryginał, czy też może disco polo?

- Ej siada to XDDD

- Ale to jest dobre pozdro

- Kozak

Sonda
Yo Mamale która wersja podoba Ci się bardziej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze