Friz - majątek twórcy ujawniony. Tyle KASY ma król polskiego internetu

i

Autor: oto MÓJ WŁASNY DOM ZA 7.000.000 ZŁ! // screen z filmu na YouTube: https://www.youtube.com/c/frizoluszek Friz - majątek twórcy ujawniony. Tyle KASY ma król polskiego internetu

Friz - majątek twórcy ujawniony. Tyle KASY ma król polskiego internetu

2021-12-14 16:06

Majątek Friza budzi respekt, ale jednocześnie powinien być sygnałem, że każdy może zarobić duże pieniądze. Karol Wiśniewski jeszcze kilka lat temu nagrywał filmy z tego, jak zbiera Pokemony na mieście. Dziś ma własne domy, luksusowy samochód, a także miliony na koncie. Przekonajcie się i sprawdźcie, ile majątku ma 25-letni Youtuber.

Spis treści

  1. Friz - majątek twórcy
  2. Friz - zarobki. Ile zarabia?

Friz - majątek twórcy jest tematem zainteresowania wielu osób. Fani, ale również osoby, które nie znają twórczości Karola Wiśniewskiego zastanawiają się, skąd ma on tyle pieniędzy. Majątek Friza wywołuje spore poruszenie, a szczególnie teraz, gdy pojawił się ranking polskich milionerów. Nie jest tajemnicą, że twórca pozytywnie zakręconej Ekipy od wielu lat zarabia dużo kasy. Kiedyś opierały się one wyłącznie na filmach w serwisie YouTube, a dziś to także sprzedaż ubrań, reklamy, produkty spożywcze oraz cały biznes związany z Ekipa Holding. Nie można zapominać również o muzycznej twórczości. Wiśniewski wspólnie ze swoimi przyjaciółmi wydał hitową płytę, z której początkowe zyski robiły ogromne wrażenie. Według szacunków, przychód, tylko za sprzedaż albumu w preorderze, wyniósł 2,2 miliony złotych. Zarobki Friza robią ogromne wrażenie szczególnie na osobach, które chcą iść jego śladami.

Friz - majątek twórcy ujawniony. Tyle KASY ma król polskiego internetu

Roxie Węgiel i jej pierwsze wykonanie hitu Ekipy Friza! [TYLKO U NAS]

Friz - majątek twórcy

Majątek Friza to zawsze gorący temat, a szczególnie teraz, gdy pojawiła się lista najmłodszych polskich milionerów przedstawiona przez Wprost. Wynika z niej, że na pierwszym miejscu znalazł się współtwórca platformy Wish, Piotr Szulczewski. Karol Wiśniewski natomiast, czyli 25-latek, który w przeszłości nagrywał filmy o tym, jak znajduje Pokemony, zajął 25. miejsce. Znany Youtuber ma mieć na koncie 151 milionów złotych. Zdecydowanym źródłem przychodu w 2021 roku była sprzedaż płyty Sezon 3, a także współpraca z firmą Koral przy produkcji lodów Ekipa.

Sonda
Majątek Friza robi na Tobie wrażenie?

Friz - zarobki. Ile zarabia?

Ile zarabia Friz? Na początku trzeba podkreślić, iż Karol Wiśniewski swoją karierę rozpoczął bez żadnego wsparcia. Nie tak dawno, jak każdy nastolatek mnóstwo godzin spędzał grając w gry komputerowe. Teraz jest jednym z najbogatszych Polaków. Już w 2020 roku o finansach młodego twórcy zrobiło się bardzo głośno. W połowie 2020 roku informowaliśmy was, że Friz przy odpowiednich algorytmach zarabia 2-3 tysiące w górę za 1 milion wyświetleń.

Szacując, że Friz doda na swój kanał 4 produkcje w miesiącu, a każda z nich osiągnie minimum 3 miliony wyświetleń, to na konto twórcy i jego przyjaciół wpłynie kwota przekraczająca 20 tysięcy złotych. Należy uwzględnić fakt, że jest to kwota uśredniona i zarobki na YouTube nie są równe. Youtuber, w programie Duży w Maluchu, ujawnił, że rocznie na konto jego firmy wpływa 10 milionów złotych. W 2021 roku kupił dom za 7 milionów złotych. W pół roku ukończył go i zaprosił do mieszkania Ekipę Genzie, czyli nowy projekt.