Friz - majątek twórcy ujawniony. Tyle KASY ma król polskiego internetu

2021-12-14 16:06
Friz - majątek twórcy ujawniony. Tyle KASY ma król polskiego internetu
Autor: oto MÓJ WŁASNY DOM ZA 7.000.000 ZŁ! // screen z filmu na YouTube: https://www.youtube.com/c/frizoluszek Friz - majątek twórcy ujawniony. Tyle KASY ma król polskiego internetu

Majątek Friza budzi respekt, ale jednocześnie powinien być sygnałem, że każdy może zarobić duże pieniądze. Karol Wiśniewski jeszcze kilka lat temu nagrywał filmy z tego, jak zbiera Pokemony na mieście. Dziś ma własne domy, luksusowy samochód, a także miliony na koncie. Przekonajcie się i sprawdźcie, ile majątku ma 25-letni Youtuber.

Spis treści

  1. Friz - majątek twórcy
  2. Friz - zarobki. Ile zarabia?

Friz - majątek twórcy jest tematem zainteresowania wielu osób. Fani, ale również osoby, które nie znają twórczości Karola Wiśniewskiego zastanawiają się, skąd ma on tyle pieniędzy. Majątek Friza wywołuje spore poruszenie, a szczególnie teraz, gdy pojawił się ranking polskich milionerów. Nie jest tajemnicą, że twórca pozytywnie zakręconej Ekipy od wielu lat zarabia dużo kasy. Kiedyś opierały się one wyłącznie na filmach w serwisie YouTube, a dziś to także sprzedaż ubrań, reklamy, produkty spożywcze oraz cały biznes związany z Ekipa Holding. Nie można zapominać również o muzycznej twórczości. Wiśniewski wspólnie ze swoimi przyjaciółmi wydał hitową płytę, z której początkowe zyski robiły ogromne wrażenie. Według szacunków, przychód, tylko za sprzedaż albumu w preorderze, wyniósł 2,2 miliony złotych. Zarobki Friza robią ogromne wrażenie szczególnie na osobach, które chcą iść jego śladami.

Friz - majątek twórcy ujawniony. Tyle KASY ma król polskiego internetu

Roxie Węgiel i jej pierwsze wykonanie hitu Ekipy Friza! [TYLKO U NAS]

Friz - majątek twórcy

Majątek Friza to zawsze gorący temat, a szczególnie teraz, gdy pojawiła się lista najmłodszych polskich milionerów przedstawiona przez Wprost. Wynika z niej, że na pierwszym miejscu znalazł się współtwórca platformy Wish, Piotr Szulczewski. Karol Wiśniewski natomiast, czyli 25-latek, który w przeszłości nagrywał filmy o tym, jak znajduje Pokemony, zajął 25. miejsce. Znany Youtuber ma mieć na koncie 151 milionów złotych. Zdecydowanym źródłem przychodu w 2021 roku była sprzedaż płyty Sezon 3, a także współpraca z firmą Koral przy produkcji lodów Ekipa.

Sonda
Majątek Friza robi na Tobie wrażenie?

Friz - zarobki. Ile zarabia?

Ile zarabia Friz? Na początku trzeba podkreślić, iż Karol Wiśniewski swoją karierę rozpoczął bez żadnego wsparcia. Nie tak dawno, jak każdy nastolatek mnóstwo godzin spędzał grając w gry komputerowe. Teraz jest jednym z najbogatszych Polaków. Już w 2020 roku o finansach młodego twórcy zrobiło się bardzo głośno. W połowie 2020 roku informowaliśmy was, że Friz przy odpowiednich algorytmach zarabia 2-3 tysiące w górę za 1 milion wyświetleń.

Szacując, że Friz doda na swój kanał 4 produkcje w miesiącu, a każda z nich osiągnie minimum 3 miliony wyświetleń, to na konto twórcy i jego przyjaciół wpłynie kwota przekraczająca 20 tysięcy złotych. Należy uwzględnić fakt, że jest to kwota uśredniona i zarobki na YouTube nie są równe. Youtuber, w programie Duży w Maluchu, ujawnił, że rocznie na konto jego firmy wpływa 10 milionów złotych. W 2021 roku kupił dom za 7 milionów złotych. W pół roku ukończył go i zaprosił do mieszkania Ekipę Genzie, czyli nowy projekt.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze