Friz i Masny Ben - piosenka Yo Mamale brzmi IDENTYCZNIE jak inny hit?!

i

Autor: okładka Yo Mamale (EKIPA) / screen z teledysku na YouTube: FRIZ x MASNY BEN - YO MAMALE / YouTube.com/ Karol Friz Wiśniewski Friz i Masny Ben - piosenka Yo Mamale brzmi IDENTYCZNIE jak inny hit?!

Friz i Masny Ben - piosenka Yo Mamale IDENTYCZNA jak Pepas? Mamy wyjaśnienie!

2021-12-31 11:30

Friz i Masny Ben, czyli Boxdel w czerwonej kominiarce, połączyli siły w studio nagraniowym. Efektem ich muzycznej współpracy jest karnawałowy utwór Yo Mamale. Ten zdaniem internautów przypomina latynoski megahit ostatnich miesięcy, Pepas. Czy faktycznie doszło do plagiatu? Wszystko jest już jasne! Poznajcie szczegóły już teraz.

Friz i Masny Ben - piosenka Yo Mamale brzmi identycznie jak Pepas? Zastanawiacie się, czy Yo Mamale to Pepas po polsku? Odpowiadamy na te pytania i wyjaśniamy, jak jest naprawdę. Nowa piosenka Friza 2021 momentalnie stał się hitem przyciągając przy tym wszystkim ogromną widownię. Teledysk karnawałowego hitu Yo Mamale w półtorej godziny od premiery miał 200 tysięcy wyświetleń, a licznik wcale nie zwalniał. Dla samego Karola Wiśniewskiego było to idealne zakończenie najlepszego roku w jego karierze. Majątek Friza 2021 jest ogromny i faktycznie daje mu powody do radości. Popularny twórca wydał w lato debiutancką płytę, która jeszcze w przedsprzedaży cieszyła się sporym zainteresowaniem wśród fanów. Dla Boxdela, czyli Michała Barona był to również owocny pod względem finansowym rok. Organizację gal Fame MMA połączył z muzyczną twórczością jako Masny Ben. Wspólnie z zespołem mgng wydał utwór Louda, a także megahit Coco. Teraz przyszedł czas na współpracę z Frizem!

Hity na Sylwestra! Te kawałki rozkręcą ostatnią imprezę w roku
Sonda
Yo Mamale & Pepas - słyszysz podobieństwo?

Friz i Masny Ben - piosenka Yo Mamale

Friz i Masny Ben połączyli siły, a wszystko to śpiewając Yo Mamale. Friz rozpoczyna zwrotkę od tego, że za bardzo zabalował. Nie przejmuje się jednak, bo wie, jak pokonać najbardziej stresujące w życiu momenty. Masny Ben natomiast w drugiej zwrotce śpiewa, że chce codziennie widzieć swoją ukochaną. Wie też, zę Jak się dowiedzieliśmy, to pierwsza zapowiedź płyty Karola Wiśniewskiego!

Ekipa Friza rządziła w 2021! Ogromne pieniądze, sława i wyszukiwania

Yo Mamale jak Pepas - czy to plagiat?

Yo Mamale jak Pepas? Wiele osób słuchając Yo Mamale już po kilkunastu sekundach stwierdziło, że gdzieś już słyszeli podobne brzmienia. Pod teledyskiem pojawiły się komentarze:

  • 0:28 od tego momentu brzmi totalnie jak Farruko - Pepas;
  • No i mamy polską wersję "pepas" Hahaha, nutka wpada w ucho za pierwszym razem;

My sami dostrzegliśmy to podobieństwo, dlatego za pośrednictwem wytwórni poprosiliśmy o komentarz producentów utworu, czyli Pedro i Francisa. Ci sami producenci współodpowiadają między innymi za megahit Duże oczy, Smolastego. Jak to jest ostatecznie z piosenką Yo Mamale? Na papierze utwory, czy też "nutki" wyglądają zapewne inaczej. Jednak słuchając utworu można odnieść wrażenie, że te dwa kawałki są takie same w dropie, w partiach refrenów. Jak jest naprawdę? Artyści w opisie umieścili informację, że faktycznie, piosenka Yo Mamale jest inspirowana kawałkiem Pepas od portorykańskiego wokalisty.