Friz będzie tatą?! Internauci nie wiedzą o co chodzi

2022-01-24 11:15
Friz
Autor: screen z YouTube/Karol Friz Wiśniewski

Karol Wiśniewski znany wszystkim jako Friz, jest najpopularniejszym i najbogatszym youtuberem w naszym kraju. Niedawno jego fani dowiedzieli się, że wylatuje w długą podróż do Afryki i że będzie go mniej w sieci. Teraz jednak pojawiły się w sieci nowe informacje - Friz zostanie ojcem?! Sprawdźcie o co chodzi.

Nie ma chyba osoby, która nie wiedziałaby kim jest Karol Wiśniewski. To oczywiście najbogatszy i najpopularniejszy 25-letni youtuber, znany jako Friz. To on stworzył Ekipę, która stała się prawdziwym hitem. Ich materiały wideo za każdym razem przekraczały milionowe wyświetlenia, a kolejne projekty pokazywały tylko, że nie ma lepszych od nich. Wyzwania, współprace, lody Ekipy, płyta, koncert, zeszyty z ich logo, a nawet własna strefa w największym parku rozrywki w Polsce, czyli w Energylandii. Friz wraz ze swoją załogą są bez żadnego ale idolami dzieci, młodzieży, a nawet i dorosłych. Teraz jednak nadeszły w jego życiu małe zmiany. Youtuber już od jakiegoś czasu planował na 2022 rok nowe wyzwania. Na bieżąco pokazywał w sieci przebieg kursu na pilota helikoptera, a niedawno wybrał się w długą podróż w głąb Afryki razem z innym ekipowiczem - Kubą Pateckim. Jednak jest coś jeszcze, co w ostatnim czasie zaczęło mocno zastanawiać jego fanów. Czy Friz zostanie za kilka miesięcy ojcem?!

Friz kiedyś i dziś

Czy Friz będzie ojcem?

W ostatnim czasie zaczęło być głośno o tym, że Friz zostanie tatą! Czy to prawda? Skąd te podejrzenia? Czy jego narzeczona Wersow jest w ciąży? Takie plotki pojawiały się już nie raz, jednak od pewnego czasu na TikToku ponownie zaczęły krążyć takie informacje. Oczywiście jest to fake news, a użytkownicy TikToka robią sobie żarty poprzez nowy trend. Chodzi w nim o to, że nagrywają krótkie wideo pokazujące najczęściej siebie, do którego umieszczają podpis, na przykład jak w tym wypadku "nie mogę uwierzyć w to, że Friz będzie tatą". Pod takim materiałem pojawia się pełno komentarzy osób, które myślą, że jest to prawda, jednak uwaga! Jeśli natkniecie się na takie wideo, szukajcie w nim umieszczonej żółtej gwiazdki. To właśnie ona jest dowodem na to, że jest to tekst wymyślony tylko i wyłącznie na potrzeby trendu w muzycznej aplikacji i jest on oczywiście nieprawdziwy.

Sonda
Czy uwierzyłeś w to, że Friz zostanie ojcem?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze