szkoła

i

Autor: Wojciech Strozyk/REPORTER/EastNews

Pierwszy dzień szkoły 2021 - MEMY, śmieszne obrazki, zabawne grafiki

2021-09-01 9:29

Wszystko co dobre, szybko się kończy. Niestety wakacje dobiegły końca, a to oznacza tylko jedno - szkoła powraca! W środę 1 września wielu uczniów udało się na oficjalne rozpoczęcie roku szkolnego i tym samym przywitali się z rówieśnikami, pedagogami i szkolnymi korytarzami. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was galerię zabawnych memów. Oglądając je zdecydowanie poprawicie sobie humor!

Rok szkolny 2021/2022 oficjalnie rozpoczęty. Pierwszy dzień szkoły zawsze odbywa się w ten sam sposób. Uczniowie w galowych strojach udają się na uroczysty apel, a następnie w klasach wychowawcy podają im plan lekcji na kolejne dni. Niestety nie każdy uczeń cieszy się z powrotu do szkoły, a to wszystko przez obowiązki które pojawiają się od 1 września. Młodzieży towarzyszą też inne emocje. Nie za bardzo chcą iść do szkoły ze względu na to, że w poprzednim roku szkolnym przez 10 miesięcy ich zajęcia odbywały się online. Teraz na nowo muszą zmierzyć się ze szkolnymi korytarzami, ławkami, nauczycielami i rówieśnikami. Początek roku szkolnego wcale nie musi być taki straszny. Można przeżyć go na wesoło, a to wszystko zafundować mogą nam zabawne memy!

Teledyski kręcone w szkole! Pamiętasz je wszystkie?

Pierwszy dzień szkoły 2021 - MEMY

Pierwszy dzień szkoły zawsze wywołuje sporo emocji wśród uczniów. To wszystko przez ponowne zderzenie z rzeczywistością i koniec błogiego lenistwa. Jednak aby poprawić wszystkim humor, przygotowaliśmy z tej okazji zabawne memy. Znajdziecie je w galerii poniżej!