Paweł Sznajder i Szymon Czyżewski zaśpiewali "nudną" piosenkę Bruno Marsa. Były emocje!

Paweł Sznajder i Szymon Czyżewski zaśpiewali nudną piosenkę Bruno Marsa. Były emocje!
Autor: TVP Paweł Sznajder i Szymon Czyżewski zaśpiewali "nudną" piosenkę Bruno Marsa. Były emocje!

Paweł Sznajder i Szymon Czyżewski zmierzyli się ze sobą w bitwie w The Voice of Poland. Kto wygrał to starcie? Przekonajcie się sprawdzając na ESKA.pl.

Szymon Czyżewski zaśpiewał hit Shawna Mendesa i od razu stał się faworytem internautów, a Paweł Sznajder sprawił, że wykonaniem zachwyciłby się nawet Ed Sheeran. Tak było w przesłuchaniach w ciemno, po których panowie dołączyli do zespołu Michała Szpaka. Artysta zdecydował, że Szymon Czyżewski zmierzy się z Pawłem Sznajderem w bitwach. Obaj rywalizowali o jedno z miejsc w drużynie śpiewając megahit The Lazy Song, pod którą podpisuje się oryginalnie Bruno Mars. Kto wygrał bitwę? 

Edyta Górniak nie wzięła pieniędzy za koncert. Dlaczego?

Szymon Czyżewski - Paweł Sznajder: bitwa w Voice of Poland 11

Szymon Czyżewski - Paweł Sznajder, to ostatnia rywalizacja w pierwszym odcinku bitew Voice of Poland 11. Ostatnia, ale jaka! Wokaliści zaprezentowali wysokie umiejętności i nic dziwnego, że jeden z nich został skradziony. Michał Szpak zdecydował, że do nokautów zabiera ze sobą Pawła Sznajdera, a przycisk z kradzieżą wcisnął duet Afromental. Co ciekawe, Szymon Czyżewski zajął miejsce Magdy Lasoty na czerwonym fotelu i to on teraz ma nadzieję, że w kolejnym odcinku jego nowi trenerzy nie wcisną przycisku z kradzieżą. 

Najnowsze