Paweł Sznajder i Szymon Czyżewski zaśpiewali "nudną" piosenkę Bruno Marsa. Były emocje!

2020-10-17 22:58 Rafał Wróblewski
Paweł Sznajder i Szymon Czyżewski zaśpiewali nudną piosenkę Bruno Marsa. Były emocje!
Autor: TVP Paweł Sznajder i Szymon Czyżewski zaśpiewali "nudną" piosenkę Bruno Marsa. Były emocje!

Paweł Sznajder i Szymon Czyżewski zmierzyli się ze sobą w bitwie w The Voice of Poland. Kto wygrał to starcie? Przekonajcie się sprawdzając na ESKA.pl.

Szymon Czyżewski zaśpiewał hit Shawna Mendesa i od razu stał się faworytem internautów, a Paweł Sznajder sprawił, że wykonaniem zachwyciłby się nawet Ed Sheeran. Tak było w przesłuchaniach w ciemno, po których panowie dołączyli do zespołu Michała Szpaka. Artysta zdecydował, że Szymon Czyżewski zmierzy się z Pawłem Sznajderem w bitwach. Obaj rywalizowali o jedno z miejsc w drużynie śpiewając megahit The Lazy Song, pod którą podpisuje się oryginalnie Bruno Mars. Kto wygrał bitwę? 

Edyta Górniak nie wzięła pieniędzy za koncert. Dlaczego?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Szymon Czyżewski - Paweł Sznajder: bitwa w Voice of Poland 11

Szymon Czyżewski - Paweł Sznajder, to ostatnia rywalizacja w pierwszym odcinku bitew Voice of Poland 11. Ostatnia, ale jaka! Wokaliści zaprezentowali wysokie umiejętności i nic dziwnego, że jeden z nich został skradziony. Michał Szpak zdecydował, że do nokautów zabiera ze sobą Pawła Sznajdera, a przycisk z kradzieżą wcisnął duet Afromental. Co ciekawe, Szymon Czyżewski zajął miejsce Magdy Lasoty na czerwonym fotelu i to on teraz ma nadzieję, że w kolejnym odcinku jego nowi trenerzy nie wcisną przycisku z kradzieżą. 

Najnowsze