Michalina Lipińska - Hamza Aboumachaar: zacięta bitwa w Voice of Poland 11!

2020-10-17 22:01 Rafał Wróblewski
Michalina Lipińska - Hamza Aboumachaar: zacięta bitwa w Voice of Poland 11! Remis to mało
Autor: TVP Michalina Lipińska - Hamza Aboumachaar: zacięta bitwa w Voice of Poland 11! Remis to mało

Michalina Lipińska - Hamza Aboumachaar zmierzyli się w bitwie! Taką decyzję, by zestawić tych uczestników, podjął duet Tomson & Baron z Afromental. Kto wygrał to starcie? Kogo wybrali trenerzy? Przekonajcie się i sprawdźcie na ESKA.pl.

Michalina Lipińska - Hamza Aboumachaar: bitwa w The Voice of Poland 11 mogła wywołać gęsią skórkę! I zapewne tak było. Zarówno Michalina, jak i Hamza, już na tym etapie dysponują wyjątkowym głosem i nie brakowało opinii, że Tomson i Baron wystawili do rywalizacji swoich najlepszych podopiecznych. Doskonale pamiętamy, że Hamza Aboumaachar odwrócił cztery fotele! Natomiast w Przesłuchaniach w Ciemno, Michalina Lipińska zaśpiewała hit Roxette i tylko Michał Szpak się nie odwrócił. 

Edyta Górniak nie wzięła pieniędzy za koncert. Dlaczego?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Michalina Lipińska - Hamza Aboumachaar: bitwa w Voice of Poland 11

Michalina Lipińska - Hamza Aboumachaar, to bitwa w The Voice of Poland 11, która emocjonowała od pierwszych sekund. Duet wykonał utwór I Just Can't Stop Loving You, pod którym podpisuje się Michael Jackson. Tomson i Baron bacznie obserwowali zachowania swoich podopiecznych, ale musieli podjąć ostateczną decyzję i wybrać osobę, z którą będą się przygotowywać do nokautów. Panowie z zespołu Afromental zdecydowali, że lepiej w tej bitwie poradził sobie Hamza Aboumachaar i to on jest zwycięzcą pojedynku. Rywalizację bacznie obserwowała Edyta Górniak, która postanowiła skraść przegraną Michalinę Lipińską. 

Najnowsze