Piotr Wolski - Agata Wyszyńska: bitwa w Voice of Poland WZRUSZA do łez. Absolutny HIT!

Piotr Wolski - Agata Wyszyńska: bitwa w Voice of Poland WZRUSZA do łez. Absolutny HIT!
Autor: TVP Piotr Wolski - Agata Wyszyńska: bitwa w Voice of Poland WZRUSZA do łez. Absolutny HIT!

Kochać, jak to łatwo powiedzieć - tymi słowami rozpoczęła się muzyczna bitwa pomiędzy Piotrem Wolskim a Agatą Wyszyńską. Uczestnicy The Voice of Poland 11 walczyli o jedno z miejsc w ekipie swojego trenera. Kto wygrał starcie? Przekonajcie się sprawdzając na ESKA.pl.

Piotr Wolski - Agata Wyszyńska: bitwa w Voice of Poland wzruszyła widzów i internautów do łez! Uczestnicy 11. edycji muzycznego show rozpoczęli ją niezwykle pięknym zwrotem, pod którym podpisywał się Piotr Szczepanik. Chodzi oczywiście o słowa: kochać, jak to łatwo powiedzieć. Utwór zatytułowany Kochać wybrał dla uczestników, duet Tomson & Baron. Kto wygrał bitwę w The Voice of Poland 11? 

Jesień 2020 - hity, które rozgrzeją w najbardziej kapryśny dzień! [WIDEO]

Piotr Wolski - Agata Wyszyńska: bitwa w Voice of Poland

Romantycznie, nastrojowo i wzruszająco - tak było podczas bitwy Piotra Wolskiego i Agaty Wyszyńskiej w The Voice of Poland. Tomson i Baron, ku zaskoczeniu internautów, zestawili tych wyjątkowych wokalistów ze sobą w jednej bitwie. Doszli do wniosku, że rezygnują ze współpracy z Agatą Wyszyńską, która niedługo później została skradziona przez Michała Szpaka. Piotr Wolski pojawi się reprezentując duet z Afromental w nokautach.

Najnowsze