Celebryci

Pamiętacie siostry Godlewskie? Narobiły dużo szumu i zniknęły. Co dziś robią Małgorzata, Magdalena i Monika Esmeralda Godlewskie?

Magdalena, Małgorzata i Monika (Esmeralda) Godlewskie były kiedyś na ustach wszystkich. Ich wokal wołał co prawda o pomstę do nieba i wielu uważało, że "poniewierają" muzykę, ale to tak naprawdę pomogło im zaistnieć w polskim show biznesie. Co dziś robią siostry Godlewskie?

Spis treści

  1. Kim są siostry Godlewskie?
  2. Monika Esmeralda Godlewska odnalazła się we freak fightach
  3. Małgorzata Godlewska jest pielęgniarką
  4. Magdalena, czyli "najmądrzejsza Godlewska"

Kim są siostry Godlewskie?

Małgorzata i Monika (Esmeralda) Godlewskie zaistniały w polskich mediach jako siostry Godlewskie pod koniec 2017 roku, kiedy to zdecydowały się "zaśpiewać" wspólnie świąteczną piosenkę pt. "Pada Śnieg". Niedługo potem aspirujące celebrytki zaczęły pojawiać się na warszawskich salonach, występować w śniadaniówkach i innych programach, poszerzając tym samym swoje zasięgi na Instagramie i zdobywając coraz więcej obserwatorów. W internecie głośno zrobiło się także o najstarszej z sióstr, Magdalenie.

Monika zwana Esmeraldą już wcześniej próbowała wybić się w show-biznesie jako uczestniczka 3. sezonu "Ex na plaży". Przedstawiała wtedy siebie jako "pewną siebie, twardo stąpającą po ziemi rozwódkę, która uwielbia owijać sobie facetów wokół palca". Monika Godlewska pomagała najpierw siostrze Magdalenie prowadzić jej salon medycyny estetycznej. Magdalena Godlewska miała już wtedy na swoim koncie kilka sesji do magazynów dla panów i występ m.in. w filmie "Kac Wawa".

O Małgorzacie Godlewskiej zrobiło się głośno, gdy zaczęła nagrywać kolędy, pastorałki i covery piosenek w duecie ze swoją siostrą Esmeraldą. Co się z nią później stało?

Czytaj też: Błysnęła obfitym biustem i zniknęła. Tak dziś wygląda Ewa Sonnet

Monika Esmeralda Godlewska odnalazła się we freak fightach

Monika Esmeralda Godlewska to najmłodsza z sióstr Godlewskich. Największy rozgłos (oprócz śpiewania) przyniosły jej walki we freak fightach i PunchDown. W 2021 roku Esmeralda Godlewska opowiedziała o swojej walce z depresją. Kobieta trafiła do szpitala psychiatrycznego, aby uporać się "ciężkim uzależnieniem od leków i alkoholu". Dziś jej konto na Instagramie obserwuje ponad pół miliona osób.

Polecamy: Gwiazdy lat 90. Co dzisiaj robią Spice Girls, Alexia, Backstreet Boys i inni?

Małgorzata Godlewska jest pielęgniarką

Druga z sióstr Godlewskich ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny i przez kilka lat pracowała jako pielęgniarka. W 2021 roku została nawet wyróżniona przez ministra zdrowia Adama Niedzielskiego za walkę z epidemią. Dwa lata później Małgorzata poinformowała swoich fanów, że wyrzucono ją z pracy.

To wtedy Małgorzata zaczęła umieszczać w sieci niepokojące nagrania, a jej siostra Esmeralda w marcu 2023 r. poinformowała o jej zaginięciu. Małgorzata dzięki interwencji policji została odnaleziona. Jesienią 2023 r. wrzuciła do sieci zdjęcie, które może wskazywać na to, że wróciła do pracy w służbie zdrowia.

Magdalena, czyli "najmądrzejsza Godlewska"

Magdalena Godlewska była kiedyś gwiazdą "Niegrzecznej Pani Domu", czyli erotycznej wersji show TVN. Później próbowała zaistnieć w świecie filmu grając epizody w takich produkcjach jak: "Kac Wawa", "Bejbi blues", "Primadonna" i "Ostatni Klaps".

Magdalena Godlewska przeszłość oddzieliła grubą kreską. Dziś jest certyfikowanym trenerem biznesu i szkoleniowcem z zakresu medycyny estetycznej i regeneracyjnej. Od lat prowadzi klinikę medycyny estetycznej. W 2023 roku pochwaliła się ukończeniem studiów podyplomowych na kierunku Executive Master of Business Administration na Uczelni Nauk Społecznych w Łodzi.

W galerii znajdziesz zdjęcia sióstr Godlewskich.