Orcheston 2023 - kiedy i gdzie? Gromee wraca z najgłośniejszą imprezą symfoniczną w Polsce!

2022-11-25 12:13
Orcheston 2023 - kiedy i gdzie Gromee wraca z najgłośniejszą imprezą symfoniczną w Polsce!
Autor: Gromee / Prestige MJM Orcheston 2023 - kiedy i gdzie Gromee wraca z najgłośniejszą imprezą symfoniczną w Polsce!

Najbardziej rozchwytywane gwiazdy polskiej sceny muzycznej - Beata Kozidrak i Natalia Kukulska wystąpią na Orchestonie. Projekt wymyślony przez Gromeego łamie wszelkie konwenanse. Łączy i prezentuje publiczności elektroniczne hity ostatnich lat w symfonicznych aranżacjach grane przez Orkiestrę Akademii Beethovenowskiej. Koncert odbędzie się 12 kwietnia 2023 roku w Centrum Kongresowym ICE Kraków. Sprzedaż biletów rozpocznie się 28 listopada na www.biletserwis.pl, a dwa dni wcześniej wejściówki trafią do przedsprzedaży. Organizatorami wydarzenia są Gromee i agencja Prestige MJM. Mecenasem projektu jest BUKOVINA Resort.

Spis treści

  1. Orcheston 2023 - kiedy i gdzie?
  2. Orcheston 2023 - kto wystąpi?
  3. Orcheston 2023 - DATA, MIEJSCE, BILETY

Orcheston 2023 - kiedy i gdzie? Koniecznie zapamiętajcie datę i przygotujcie się na niezwykłe muzyczne uniesienia. Pomysł na Orcheston zrodził się w głowie Gromeego wiele lat temu. To nowatorski projekt muzyczny, który przybliża widowni różne, popularne utwory elektroniczne w aranżacjach orkiestry symfonicznej. Wszystkie kompozycje wykonywane są na żywo, a każdy szczegół tego niezwykłego wydarzenia jest precyzyjnie dopracowany. Mogła się o tym przekonać publiczność, która już trzykrotnie być świadkiem Orchestonu. Ostatni koncert odbył się 13 grudnia 2021 roku w Krakowie i zachwycił wszystkich, czego dowodem były owacje na stojąco.

Orcheston 2021 - energia, miłość i symfonia. Gromee połączył klasykę z elektroniką!

Przepis na HITY Z TIKTOKA [B.O.T.A., FERRARI] | ESKA XD - Ale to już było! #59

Orcheston 2023 - kiedy i gdzie?

Każdy podczas tego wydarzenia będzie miał szansę odnaleźć fascynujące utwory, które podbiją jego serce. Niebywały wybór repertuaru stanowi kompilację kilkudziesięciu lat historii muzyki elektronicznej, zatem utwory, które widownia będzie miała szansę usłyszeć w Krakowie, są największymi hitami ze światowych list przebojów. Wystarczy obejrzeć fragmenty koncertu, aby upewnić się, że jest to wydarzenie, którego nie można przegapić! Energetyczna muzyka, znane wokale polskich gwiazd, światowej klasy orkiestra i charyzmatyczny DJ Gromee sprawią, że 12 kwietnia 2023 będzie dla wielu niezapomnianą datą!

Orcheston 2023 - kto wystąpi?

Na szczególną uwagę zasługują gwiazdy, które tworzą niepowtarzalny line-up każdego wydarzenia. W przyszłym roku, na scenie ICE Kraków pojawi się Beata Kozidrak - polska diva sceny muzycznej oraz czarująca Natalia Kukulska. Obie artystki posiadają nieziemskie, pełne pasji głosy, które podczas każdego z wykonywanych utworów wprowadzają niezwykły, pełen emocji nastrój. Wydarzeniu przewodniczy najlepszy polski producent i DJ - Gromee. Oprawę muzyczną na najwyższym poziomie zapewni Orkiestra Akademii Beethovenowskiej, której przewodniczy Marcin Klejdysz.

Gdy fani i znajomi pytają mnie, czym jest dla mnie Orcheston to bez zastanowienia odpowiadam im, że jest to jedno z moich największych spełnionych marzeń, pasja i niesamowita muzyczna przygoda. To wspaniałe uczucie, że po raz kolejny mogę zagrać na scenie z najlepszymi muzykami w tym kraju oraz cudownymi kobietami - Beatą Kozidrak i Natalią Kukulską. Jestem pewny, że publiczność spędzi z nami niezapomniany wieczór i będą długo wspominać ten koncert 

- mówi Gromee, współorganizator koncertu. 

- Kolejna edycja Orchestonu jest efektem ogromnego zainteresowania tym wydarzeniem. Cieszymy się, że rozkochaliśmy Polaków w tym rewolucyjnym projekcie, który łączy dwa muzyczne światy. Nie możemy się doczekać, aż fani elektronicznych dźwięków i klasyki, spotkają się 12 kwietnia, aby wspólnie przeżywać to nadzwyczajne wydarzenie z udziałem największych polskich gwiazd - Beaty Kozidrak, Natalii Kukulskiej i Gromeego 

- mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM. Mecenasem Orchestonu, jak co roku, jest BUKOVINA Resort, która stanowi przepiękne górskie tło dla najbardziej wyczekiwanego wydarzenia przyszłego roku w Polsce. To właśnie Podhale daje Gromeemu energię i motywację do tworzenia  To tutaj niezmiennie czerpie energię do kolejnych przygotowywanych przez siebie projektów! Okolice resortu dają gwarancję kontaktu z naturą, pobudzają kreatywność i inspirują.

GROMEE - kim jest? Żona, wzrost, wiek, dziecko, koncerty, biografia, płyta, hity, ciekawostki

- Orcheston na stałe wpisał się w kalendarz wielkich wydarzeń kulturalnych w Polsce, a ponowne objęcie mecenatem tego wyjątkowego muzycznego wydarzenia jest już naszą tradycją. Resort BUKOVINA po raz czwarty wspiera Gromeego i Orkiestrę Akademii Beethovenowskiej i z wielką dumą i zaangażowaniem śledzimy przygotowania do koncertu. Nie mamy wątpliwości, że będzie to widowisko, które ponownie dostarczy mnóstwo niezapomnianych, wspaniałych emocji 

- mówi Stanisław Buńda, Dyrektor Zarządzający BUKOVINA Resort.

Orcheston 2023 - DATA, MIEJSCE, BILETY

Czwarta edycja Orchestonu pełnego gwiazd odbędzie się 12 kwietnia 2023 roku w Centrum Kongresowym ICE Kraków. Bilety do ogólnej sprzedaży trafią 28 listopada o godzinie 10:00. Dwa dni wcześniej, 26 listopada od godziny 10:00, będą je mogli kupić zarejestrowani użytkownicy biletserwis.pl., którzy wyrazili zgodę na otrzymywanie newslettera. Organizatorem koncertu jest agencja Prestige MJM wspólnie z Gromeem.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze