Orange Warsaw Festival 2021 - DATA, MIEJSCE, GWIAZDY. Kiedy i gdzie OWF 2021?

2020-06-03 12:27 RW
Orange Warsaw Festival 2021 - DATA, MIEJSCE, GWIAZDY. Kiedy i gdzie OWF 2021?
Autor: Maciej Luczniewski/REPORTER / EAST NEWS Orange Warsaw Festival 2021 - DATA, MIEJSCE, GWIAZDY. Kiedy i gdzie OWF 2021?

Gdzie i kiedy Orange Warsaw Festival? Kto wystąpi na OWF 2021? Po roku przerwy spowodowanej pandemią koronawirusa - jedna z najgorętszych imprez w Polsce znów dostarczy fanom największych gwiazd wyjątkowe, muzyczne emocje! Wszystkie szczegóły o Orange Warsaw Festival 2020 znajdziecie na ESKA.pl!

Orange Warsaw Festival 2021 - data, miejsce, gwiazdy, to trzy podstawowe kwestie, jeśli chodzi o jedną z najgorętszych imprez plenerowych w naszym kraju. Kiedy i gdzie OWF 2021? Kto wystąpi? Koronawirus w Polsce, ale również w całej Europie sprawił, że największe wydarzenia muzyczne zostały odwołane. W tym właśnie Orange Warsaw Festival. Gwiazdy musiały wstrzymać swoje koncertowanie, ponieważ w większości krajów Starego Kontynentu wprowadzono zakaz organizacji imprez masowych. Wszyscy stęsknieni festiwalami, już w czerwcu przyszłego roku, otrzymają jeszcze energii i jeszcze więcej wyjątkowych gwiazd! To zapewnienie, jakie kierują organizatorzy wydarzenia. Informują, że bilety na Orange Warsaw Festival 2021 będzie można kupić od 1 czerwca. Zapewniają jednocześnie, że wszystkie zakupione wejściówki na edycję w 2020 roku zachowują swoją ważność. Zatrzymując wejściówki na przyszły rok wspomagacie artystów i cały muzyczny świat w czasach pandemii.

Zobacz: Kryzys w branży rozrywkowej - czy to koniec koncertów wielkich gwiazd w Polsce?

Przeczytaj też: Orange Warsaw Festival 2020 odwołany! Organizatorzy podali już nową datę

Cleo fanką Viki Gabor i Dua Lipy! Gwiazda zdradza nam ulubione hity i książki!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Orange Warsaw Festival 2021 - data, miejsce

Data Orange Warsaw Festival 2021 została ujawniona w piątek, 17 kwietnia 2020. Organizatorzy poinformowali, że kolejna edycja odbędzie się z jeszcze większą energią OWF 2021 zaplanowane jest na 4 i 5 czerwca, a scena tradycyjnie stanie Torze Wyścigów Konnych Służewiec.

Orange Warsaw Festival 2021 - GWIAZDY, KTO WYSTĄPI?

Kto wystąpi na Orange Warsaw Festival 2021? Gwiazdy powoli są ogłaszane. Wiadomo, że część programu została przeniesiona z 2020 roku. Czy to oznacza, że w naszym kraju pojawi się jednak Camila Cabello? A może wkrótce dowiemy się, że do line-upu dołączy Dua Lipa? Trzymamy kciuki i nie możemy się doczekać OWF 2021!

Orange Warsaw Festival 2020 - 4 czerwca:

  • Tyler, The Creator
  • Young Thug

Orange Warsaw Festival 2020 - 5 czerwca:

  • BROCKHAMPTON
Najnowsze