Agata i Piotr Rubik

i

Autor: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Agata Rubik śpiewa i tańczy z całą rodziną. To nagranie jest hitem internetu!

2021-05-10 13:23

Najpopularniejsza muzyczna rodzina w kraju to oczywiście rodzina Rubików. On znany kompozytor i producent muzyczny, a ona piękna i utalentowana modelka, aktorka i dziennikarka z wykształcenia. Teraz Agata Rubik podzieliła się nagraniem, które zostało muzycznym hitem internetu. Obok tego nie da się przejść obojętnie, ponieważ występują tam jeszcze dzieci!

Agata Rubik śpiewa i tańczy z całą rodziną. To nagranie jest hitem internetu i nie da się przejść obok niego obojętnie. Rubik to najpopularniejsze nazwisko w naszym kraju. Powód? Oczywiście ma na to wpływ kariera polskiego kompozytora, a także wokalisty Piotra Rubika. Jego nazwisko Polacy mieli poznać dzięki piosence Psalm dla Ciebie, która została wydana w 2006 roku. Singiel wraz z Psalmem kochania promował płytę Psałterz wrześniowy. Od tamtej pory kariera Piotra Rubika idzie niczym burza, a w dodatku interesują się nim wszystkie media w naszym kraju. Duże zainteresowanie budzi również rodzina kompozytora. Mowa o jego młodszej o 18 lat żonie Agacie Rubik, a także córeczkach - Helence i Alicji. Teraz cała rodzina Rubików stała się jeszcze bardziej popularna, a to wszystko za sprawą muzycznego nagrania, które pojawiło się w sieci!

TikTok - hity 2021. Te piosenki podbiły muzyczną aplikację!

Agata Rubik śpiewa i tańczy z całą rodziną

O rodzinie Rubików jest ostatnio bardzo głośno. To wszystko za sprawą uczestnictwa Agaty i Piotra w programie Power Couple, który emitowany jest w stacji TVN w każdą sobotę o godzinie 20:00. Oprócz tego od kilku dni w mediach społecznościowych, internauci zachwycają się muzycznym nagraniem, które zamieściła właśnie Agata Rubik! Obok tego wideo nie da się przejść obojętnie, a to wszystko dlatego, że cała rodzina Rubików tańczy w rytm hitu z TikToka - Friday, a do tego jeszcze go śpiewa! Domowe nagranie uroczej rodzinki spodobało się wielu internautom, ale także gwiazdom - między innymi Ani Lewandowskiej i Marinie Łuczenko-Szczęsnej.

- Mistrzowska rodzina??

- Wszyscy super ale Helenka wymiata????

- Ale czadersko ????

- Ale starszą córeczka się rusza skubana. Widać że całą rodzinką macie słuch muzyczny ?❤️

Poniżej możecie zobaczyć jak Agata, Piotr, Helenka i Alicja wymiatają na parkiecie w rytm Riton x Nightcrawlers - Friday. Obok tego wideo nie da się przejść obojętnie!