O której godzinie są wyniki egzaminu ósmoklasisty? Kiedy sprawdzić wyniki online?

2022-07-01 8:45
Egzamin ósmoklasisty 2022
Autor: pixabay Gdzie i kiedy sprawdzić wyniki egzaminu ósmoklasisty

Uczniowie zadają sobie pytanie, kiedy wyniki egzaminu ósmoklasisty 2022. Centralna Komisja Egzaminacyjna podała już informacje dotyczące wyników tekstów. Zobacz, kiedy i gdzie sprawdzić ilość zdobytych punktów na egzaminie ósmoklasisty 2022.

Egzamin ósmoklasisty 2022 to już przeszłość. Teraz uczniowie z niecierpliwością wyczekują wyników egzaminów, które przesądzą o tym, do których szkół średnich dostaną się absolwenci szkół podstawowych. Licea, technika i zawodówki wezmą pod uwagę również oceny ze świadectwa oraz dodatkowe osiągnięcia zdobyte do tej pory w trakcie edukacji. Nic dziwnego, że uczniowie już szukają informacji o tym, kiedy będzie można sprawdzić wyniki egzaminów, które pisali w maju 2022.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wyniki egzaminu ósmoklasisty 2022 strona - gdzie, kiedy i jak sprawdzić wyniki 8-klasisty?

Egzamin ósmoklasisty 2022 – kiedy i gdzie sprawdzić wyniki online?

Wyniki online egzaminu ósmoklasisty podane będą na stronie Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej, na którą trzeba zalogować się za pomocą loginu, którym jest PESEL, oraz unikatowego hasła podanego przez szkołę, do której uczęszczał uczeń. Każdy uczeń posiada swoje indywidualne konto. Po zalogowaniu trzeba wybrać egzamin, którego wynik uczeń chce sprawdzić – na stronie pokazane będą procentowe wyniki oraz poprawne i niepoprawne odpowiedzi, których udzielono na teście.

Kiedy i o której będą wyniki egzaminu ósmoklasisty? Wyniki testu dostępne będą na stronie Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej już 1 lipca 2022 o godz. 10:00. Lada chwila uczniowie przekonają się jakie wyniki osiągnęli z najważniejszego do tej pory egzaminu na ich ścieżce edukacyjnej.

Wszystkim uczniom życzymy NAJLEPSZYCH WYNIKÓW i powodzenia w rekrutacji do wymarzonej szkoły średniej!

Sonda
Czy egzamin ósmoklasisty 2022 był trudny?
#Goraca20 Radia ESKA – Numer 1. notowania z 17.06.2022

Koniec szkoły i wreszcie wakacje. Ale wybierając ofertę uważajcie na biuro podróży u Alberta :)

Posłuchajcie WKRĘTARKI z jego "ofertą"...

Listen to "Wakacje" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze