Nowości Muzyczne 2019: Tiesto i Mabel razem! God Is A Dancer hitem, jak Ritual?

2019-09-20 15:09 RW
Nowości Muzyczne 2019: Tiesto i Mabel razem! God Is A Dancer hitem, jak Ritual?
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Nowości Muzyczne 2019: Tiesto i Mabel razem! God Is A Dancer hitem, jak Ritual?

Ikona muzyki dance - Tiesto - łączy siły z sensacją popu z Wielkiej Brytanii – Mabel. Efektem tego spotkania jest singiel God Is A Dancer. To jeden z tych kawałków, któremu nie da się oprzeć. Przekonajcie się o tym sami i oceńcie - czy będzie jednym z hitów jesieni - na ESKA.pl

Nowości Muzyczne 2019God Is A Dancer w środku uwagi mamy zmysłowy wokal Mabel. Singiel jest następcą świetnie przyjętego utworu Ritual, do którego Tiësto zaprosił Jonasa Blue i Ritę Orę. Piosenka przekroczyła już 24 mln wyświetleń na YouTube. Czy utwór, który holenderski producent stworzył we współpracy z młodą wokalistką powtórzy ten sukces? Przekonamy się już niebawem!

Tiesto - nowa piosenka 2019: God Is A Dancer

Laureat Grammy, autor światowych hitów, globalna ikona - Tiesto nie ustaje w poszukiwaniach nowych dźwięków oraz ciekawych artystów do nawiązania współpracy. W 2018 na listach przebojów królował utwór Jackie Chan z gościnnym udziałem Post Malone’a, Dzeko i Preme. Poza wspólnym kawałkiem z Jonas Blue i Ritą Orą, słynny producent zaprezentował niedawno BOOM z Gucci Mane i Sevenn.

Poza rezydencją w Hakkasan w Las Vegas, Tiesto występuje na najważniejszych imprezach na całym świecie, w tym Ultra, Creamfields, Lollapaloozie czy Tomorrowland. Producent jest laureatem Edison Lifetime Achievement Award, którą otrzymali również David Bowie czy U2.

Mabel pojawiła się na scenie pop w 2015 roku i ma na koncie współpracę z takimi artystami jak Jax Jones, Not3s, Kojo Funds czy Stefflon Don. Jej cztery ostatnie single mają w Wielkiej Brytanii status platyny, a najnowszy - Mad Love - zanotował już 37 mln odtworzeni na YouTube.

Najnowsze