Marcin Sójka - płyta KILKA PRAWD to opowieść kumpla o życiu! [PREMIERA, PIOSENKI]

2019-10-17 12:55 RW
Marcin Sójka - płyta KILKA PRAWD to opowieść kumpla o życiu! [PREMIERA, PIOSENKI]
Autor: Marcin Sójka - Kilka Prawd Marcin Sójka - płyta KILKA PRAWD to opowieść kumpla o życiu! [PREMIERA, PIOSENKI]

Debiutancki album Marcina Sójki, zwycięzcy 9. edycji The Voice of Poland i zdobywcy Karolinki, czyli głównej nagrody publiczności na 56 KFPP w Opolu 2019 nosi tytuł Kilka prawd i można go śmiało uznać za życiowe credo artysty. Kiedy premiera krążka? Jakie piosenki znajdziemy na krążku? Przekonajcie się sprawdzając na ESKA.pl

Marcin Sójka - płyta Kilka Prawd zawiera wyjątkowe utwory. Wokalista dał się poznać szerszej publiczności jako równy gość o stabilnej osobowości, obdarzony niezwykłym darem - głosem, który zjednał mu miliony wielbicieli. Kto śledzi poczynania Marcina i dobrze zna jego pierwsze single: Zaskakuj mnie, Dalej i Lepiej, ten wie, że Sójka choć jest samoukiem, hołduje starej dobrej szkole muzycznej, stawiając przede wszystkim na melodię i harmonię.

Marcin Sójka - płyta Kilka Prawd: piosenki

Marcin Sójka przywiązuje też wagę do każdego słowa. Dlatego jego debiutanckiej płyty słucha się z zapartym tchem, jak opowieści dobrego kumpla o życiu. Muzyk z jednej strony rozlicza się sam ze sobą, z drugiej ten album można potraktować jak rozmowę z kimś, komu o życiu można powiedzieć każdą prawdę. O miłości, samotności, strachu, pokonywaniu słabości... i zawsze pointa tego dialogu będzie pozytywna.

W dodatku wszystko to wybrzmiewa w doskonałej oprawie muzycznej od dobrze znanych ww. singli, przez niezwykle emocjonalnie zinterpretowaną przez Marcina balladę Płyń, czy silne głosem wokalisty Z każdym nowym dniem, po rytmiczny Deszcz o wzburzonych stanach świadomości, po których każdy z nas dryfuje niemalże codziennie, czy zaśpiewane z humorem Posłuchaj.

Zobacz: Marcin Sójka o płycie, życiu po Voice of Poland i... chęciach udziału na Eurowizji! [WYWIAD]

Album zamyka podsumowujący utwór Na koniec, który na pewno świetnie sprawdzi się na koncertach artysty, ale nie dajcie się zwieść… Ten krążek, to dopiero początek zapowiadający prawdziwą i przyjacielską relację z Marcinem na długie lata, na co dzień i na wszystkie ważne momenty w Waszym życiu. Płyta pojawi się już 18 października 2019.

Marcin Sójka – Kilka prawd – lista utworów:

 1. Zanim
 2. Czasem
 3. Lepiej
 4. Jak lew
 5. Dalej
 6. Niech już spadnie deszcz
 7. Z każdym nowym dniem
 8. Płyń
 9. Zaskakuj mnie
 10. Jesteś potrzebna
 11. Wróć
 12. Posłuchaj
 13. Na koniec
Najnowsze