Nowości Muzyczne 2019 - Robin Schulz z bujającym kawałkiem na jesień!

2019-09-14 14:37
Nowości Muzyczne 2019 - Robin Schulz z bujającym kawałkiem na jesień!
Autor: Rather Be Alone / single cover Nowości Muzyczne 2019 - Robin Schulz z bujającym kawałkiem na jesień!

Rather Be Alone, to bujający kawałek idealny jesienne imprezy 2019! Za utwór odpowiada niemiecki producent, Robin Schulz, który zaprosił do współpracy Nicky'ego Martina i Sama Martina. Tego drugiego znać możecie z hitów Davida Guetty. Jak brzmi najnowsza propozycja od Schulza? Przekonajcie się słuchając utworu na ESKA.pl

Nowości Muzyczne 2019Robin Schulz, w nowym utworze Rather Be Alone, pokazuje się z nowej, zaskakującej strony. Współpraca z greckim DJ-em i producentem Nickiem Martinem wzbogaciła utwór o dźwięki disco, a tętniący groove z funkowymi trąbkami, ciężkim brzmieniem fortepianu i wokalem Sama Martina, przypominającym świetny okres Bee Gee’s, sprawia, że utwór z dużą dozą prawdopodobieństwa podbije serca słuchaczy.

Robin Schulz - piosenka Rather Be Alone

Robin Schulz przeszedł niedawno do historii, zostając pierwszym niemieckim artystą z ponad 2 miliardami wyświetleń na swoim kanale YouTube! Jest również rekordzistą w okupowaniu #1 miejsc w niemieckich radiowych notowaniach. Po ostatnich wyróżnieniach za Speechless i Oh Child powiększył swoją kolekcję złotych i platynowych płyt do imponującej liczby 253.

Robin Schulz i Nick Martin udowodnili, że jest między nimi chemia, kiedy Martin stworzył remix przeboju Schulza z 2017 roku - I Believe I’m Fine, będący następstwem ich wspólnego występu na scenie festiwalu Tomorrowland. Poza tym jest bliskim przyjacielem The Chainsmokers. Towarzyszył im m.in. na trasie po Europie.

Zobacz: Ronnie Ferrari: piosenka ONA BY TAK CHCIAŁA wydana dzięki mamie! [WYWIAD]

Sam Martin (niezwiązany z Nickiem Martinem) pochodzi z L.A. i jest jednym z najbardziej popularnych autorów tekstów. Po zajęciu #1 miejsca na Billboardzie z podwójnie platynowym hitem Maroon 5 - Daylight (2012), kontynuował pisanie utworów dla artystów takich jak David Guetta, One Direction, The Chainsmokers i G- Eazy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze