Nowości Muzyczne 2019 - Robin Schulz z bujającym kawałkiem na jesień!

2019-09-14 14:37
Nowości Muzyczne 2019 - Robin Schulz z bujającym kawałkiem na jesień!
Autor: Rather Be Alone / single cover Nowości Muzyczne 2019 - Robin Schulz z bujającym kawałkiem na jesień!

Rather Be Alone, to bujający kawałek idealny jesienne imprezy 2019! Za utwór odpowiada niemiecki producent, Robin Schulz, który zaprosił do współpracy Nicky'ego Martina i Sama Martina. Tego drugiego znać możecie z hitów Davida Guetty. Jak brzmi najnowsza propozycja od Schulza? Przekonajcie się słuchając utworu na ESKA.pl

Nowości Muzyczne 2019Robin Schulz, w nowym utworze Rather Be Alone, pokazuje się z nowej, zaskakującej strony. Współpraca z greckim DJ-em i producentem Nickiem Martinem wzbogaciła utwór o dźwięki disco, a tętniący groove z funkowymi trąbkami, ciężkim brzmieniem fortepianu i wokalem Sama Martina, przypominającym świetny okres Bee Gee’s, sprawia, że utwór z dużą dozą prawdopodobieństwa podbije serca słuchaczy.

Robin Schulz - piosenka Rather Be Alone

Robin Schulz przeszedł niedawno do historii, zostając pierwszym niemieckim artystą z ponad 2 miliardami wyświetleń na swoim kanale YouTube! Jest również rekordzistą w okupowaniu #1 miejsc w niemieckich radiowych notowaniach. Po ostatnich wyróżnieniach za Speechless i Oh Child powiększył swoją kolekcję złotych i platynowych płyt do imponującej liczby 253.

Robin Schulz i Nick Martin udowodnili, że jest między nimi chemia, kiedy Martin stworzył remix przeboju Schulza z 2017 roku - I Believe I’m Fine, będący następstwem ich wspólnego występu na scenie festiwalu Tomorrowland. Poza tym jest bliskim przyjacielem The Chainsmokers. Towarzyszył im m.in. na trasie po Europie.

Zobacz: Ronnie Ferrari: piosenka ONA BY TAK CHCIAŁA wydana dzięki mamie! [WYWIAD]

Sam Martin (niezwiązany z Nickiem Martinem) pochodzi z L.A. i jest jednym z najbardziej popularnych autorów tekstów. Po zajęciu #1 miejsca na Billboardzie z podwójnie platynowym hitem Maroon 5 - Daylight (2012), kontynuował pisanie utworów dla artystów takich jak David Guetta, One Direction, The Chainsmokers i G- Eazy.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze