Mini Majk z Ekipy Friza WZRUSZYŁ szczerym wyznaniem. Tego nikt się nie spodziewał!

i

Autor: KAROLINA MISZTAL/REPORTER/EAST NEWS Mini Majk z Ekipy Friza WZRUSZYŁ szczerym wyznaniem. Tego nikt się nie spodziewał!

Mini Majk z Ekipy Friza WZRUSZYŁ szczerym wyznaniem. Tego nikt się nie spodziewał!

2020-12-30 14:44

Mini Majk został zaproszony do wspólnego utworu z Qrym. Co ciekawe, sam Mateusz Krzyżanowski, nie chwalił się takim crossem w mediach społecznościowych. Ostatnio na kanale chillwagon pojawił się teledysk ze wzruszającym i szczerym wyznaniem Mini Majka. Szczegóły znajdziecie na ESKA.pl.

Mini Majk z Ekipy Friza WZRUSZYŁ szczerym wyznaniem. Tego nikt się nie spodziewał! Mateusz Krzyżanowski, znany jako Mini Majk z Ekipy Friza, stworzył utwór, który poruszył internetem. Influencera, mogliśmy poznać w pierwszych filmach Karola Wiśniewskiego, który zaczynał tworzyć projekt daily. To właśnie wtedy rozpoczął poszukiwania, osoby niskorosłej. Zgłosił się Mateusz, który stał się od razu nieodłącznym członkiem całej Ekipy. Teraz Krzyżanowski szokuje szczerym wyznaniem w utworze, który nagrał wraz z Qrym z grupy chillwagon.

Sonda
Jak Ci się podoba utwór Mały ale wariat?

Mini Majk wzrusza do łez! Jego kawałek podbija sieć!

Nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw. Zazwyczaj, to Karol Wiśniewski lubi zaskakiwać swoich fanów. Teraz zrobił do Mateusz Krzyżanowski, znany jako Mini Majk. Wraz z ekipą z chillwagon stworzył utwór Mały ale wariat. Influencer nawija w nim, o tym, jak dotarł na szczyt i że mimo przeciwności losu, udało mu się zdobyć ogromną popularność. Krzyżanowski dziękuję w piosence również Frizowi. W utworze pojawia się również nawiązanie do walki na Fame MMA z Kruszwilem, gdzie Mini Majk pokazał serce. Pod klipem pojawiły się setki pozytywnych komentarzy, które zachwycają sie postaną Youtubera:

Minimajk za ten wers o pomocy Friza propsik, widać, że wie komu zawdzięcza sukces, to się szanuje.

Nuta sztos, ale ten teledysk jest mocarny...

I to ze friz mu pomógł w osiągnięciu suksesu i podał dłoń piękne

2020 niczym mnie juz nie zaskoczy 2020:

Mini Majk śpiewał z serca o swoim życiu. Szacun Mini Majk?

Wchodzi Majkel robi się niebezpiecznie

Majkel to jest mały ale wielki człowiek i się nie poddaje bardzo go szanuje..

MAŁY ALE WARIAT! - skomentował Friz

Utwór, w ciągu niespełna 24 godzin, zdobył prawie milion odsłon. Całego kawałka możecie posłuchać poniżej:

Bartek odebrał Mitsubishi Space Star od Radia ESKA! Zobaczcie jego radość!