Nie milkną echa po występie Piotrka Klima z The Voice Kids 4. Uczestnik dał czadu na scenie z Cleo!

2021-03-02 11:15 Ewelina Kulasza
Piotr Klima
Autor: Screen z YouTube/The Voice Kids Poland

Premierowy odcinek czwartego sezonu The Voice Kids oczarował każdego widza przed telewizorem. Nic dziwnego - na scenie pojawiły się prawdziwe muzyczne talenty! Jednym z nich był Piotrek Klima, który oczarował Cleo, a później dał z nią czadu śpiewając kawałek Dom. To wideo zrobi wam dzień!

Czwarta edycja muzycznego show dla dzieci wystartowała! Mowa oczywiście o The Voice Kids, którego premiera miała miejsce w sobotę 27 lutego tego roku. Na czerwonych, trenerskich fotelach zasiedli jak zawsze: Cleo, Dawid Kwiatkowski, a także zgrany duet Tomson i Baron. W pierwszym odcinku nie obyło się bez wzruszeń, zachwytów, stresu i szczęścia, a to wszystko dzięki młodym uczestnikom i ich talentom. To oni pewnym krokiem stawali na scenie w studio i prezentowali swój wokal nie tylko trenerom, ale również całej Polsce! Jednym z uczestników, który skradł serca widzów przed telewizorami i w szczególności Cleo, jest utalentowany młodzieniec - Piotr Kilma.

Piotr Klima przed wzięciem udziału w The Voice Kids 4, starał o reprezentowanie Polski podczas Eurowizji Junior. To właśnie on w 2019 roku wziął udział w preselekcjach do konkursu i walczył w pierwszym półfinale, śpiewając kawałek z repertuaru Majki Jeżowskiej - A ja wolę moją mamę.

Zapłakana Cleo w The Voice Kids 4. Niecodzienny widok

Piotr Klima i Cleo - Dom

Piotr Klima oczarował Cleo i to właśnie w jej drużynie będzie szlifować swój wokal. Popularna wokalistka, jako jedyna zdecydowała się odwrócić fotel w jego stronę, a następnie razem z nim zaśpiewała kawałek Dom. Ten duet mocno spodobał się widzom i internautom, którzy wciąż się nim zachwycają. W komentarzach pod wideo na Facebooku i Instagramie przelewa się sporo ciepłych słów. Fani The Voice Kids uwielbiają takie duety i chcą więcej! Poniżej możecie zobaczyć występ Piotrka i Cleo. Czy to nie jest urocze?

Najnowsze