Roksana Węgiel rozpoczęła nowy rozdział w swoim życiu. Towarzyszy jej brat Maks!

2021-03-01 16:45 Ewelina Kulasza
Roksana Węgiel
Autor: Screen z YouTube/Roxie Węgiel & Max

Roksana Węgiel to idolka wielu nastolatek w Polsce. Wokalistka mimo młodego wieku, ma na swoim koncie więcej osiągnięć i jak się okazuje, biegnie po więcej! Tym razem zaczyna nowy rozdział w swoim życiu i ... towarzyszy jej przy tym młodszy brat Maksymilian! O co dokładnie chodzi? Zdradzamy wam poniżej.

Roksana Węgiel rozpoczęła nowy rozdział w swoim życiu. Towarzyszy jej brat Maks! Roksana Węgiel mimo iż ma dopiero 16 lat, to może pochwalić się wieloma sukcesami. Mowa nie tylko o tych muzycznych, ale także o innych. Artystka wygrała nie tylko The Voice Kids, ale także zdobyła tytuł Najlepszego Głosu w Polsce. Następnie zdobyła pierwsze miejsce podczas konkursu Eurowizji Junior 2018, a także wydała wiele hitów. Ponadto otaczają ją wierni fani, a na Instagramie działa niczym prawdziwa influencerka! Co ciekawe, wokalistka razy gościła na kanapach w programach śniadaniowych, a już niebawem pojawi się jako gość specjalny w szóstej edycji programu MasterChef Junior.

Roksana Węgiel mimo szkolnych obowiązków, cały czas zaskakuje swoich fanów i idzie do przodu jak burza! Niebawem widzowie będą mogli kibicować jej w nowym, tanecznym show Dane Dance Dance, gdzie zatańczy ze swoją koleżanką Oliwią Górniak. Ale to nie koniec... Roxie ma dla wszystkich niespodziankę i jest nią nowy kanał na YouTube, który założyła ze swoim młodszym bratem Maksem. Zaskoczeni?

Roksana Węgiel kiedyś i dziś

Roksana Węgiel - nowy projekt

Roksana Węgiel założyła ze swoim bratem Maksem kanał na YouTube, gdzie będą publikować swoje materiały wideo. Co to będzie? Póki co, na ich koncie pojawił się tylko zwiastun, ale fani w komentarzach już piszą, co chcieliby oglądać. Widzowie czekają na Q&A z ich pytań, vlogi, room toury, filmik o dniu z ich życia, muzyczny challenge, a nawet piosenkę z komentarzy. Jedno jest pewne - będzie się działo, a Roksana Węgiel będzie krok po kroku zmieniać się w prawdziwą youtuberkę! Poniżej możecie obejrzeć zwiastun nowego projektu, w którym widać piosenkarkę i jej rodzeństwo.  Czy to nie jest urocze?

Najnowsze