Finalista The Voice Kids zachwyca nową piosenką. Show otworzyło mu drogę do kariery!

2021-03-02 10:01 Ewelina Kulasza
Paweł Szymański
Autor: materiały prasowe

The Voice Kids to ogromna przepustka do wielkiego, muzycznego świata, dla młodych i uzdolnionych osób. Szczęściarzem okazał się być finalista drugiej edycji show Paweł Szymański, który cały czas zachwyca i spełnia swoje muzyczne marzenia. Teraz wydał nową piosenkę, a internauci są oczarowani i chcą więcej!

The Voice Kids to program, w którym młode osoby mają szansę przeżyć niesamowitą przygodę, poznać swoich rówieśników, ale także spełnić swoje marzenia! To ogromna szansa na zaistnienie w branży muzycznej i stanie się prawdziwą gwiazdą. Idealnym przykładem na to jest nie tylko Roxie Węgiel, Viki Gabor czy też Marcin Maciejczak, ale także Paweł Szymański, którego możecie pamiętać z drugiej edycji The Voice Kids. To on podczas Przesłuchań w Ciemno wyszedł na scenę przypominając małego rapera i udowodnił, że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Paweł zaśpiewał wtedy kawałek I Have Nothing z repertuaru Whitney Houston i oczarował wszystkich widzów i trenerów! Artysta wybrał drużynę Dawida Kwiatkowskiego i doszedł do ścisłego finału muzycznego show.

Oprócz fantastycznej przygody w The Voice Kids, Paweł Szymański rozwija się jak burza. Młody artysta tworzy na YouTubie swój kanał gamingowy, a w dodatku zajmuje się dubbingiem! Jego głos można było usłyszeć w wielu produkcjach, między innymi w filmie Król Lew, gdzie dubbingował młodego Simbę. Paweł użyczał również swojego głosu postaciom w bajkach i serialach dla młodzieży, które emitowane są na Disney Channel, Disney Junior, Disney XD, TVP ABC, a nawet na Netflixie.

The Voice Kids 4 - zmiany, jakich nikt się nie spodziewał!

Paweł Szymański - nowa piosenka

Paweł Szymański z The Voice Kids choć jest młody, to ma na swoim koncie wiele sukcesów, których może pozazdrościć mu niejedna gwiazda sceny muzycznej, która podąża tą ścieżką dłużej niż on. Dokładnie 28 lutego 2021 roku, miała miejsce premiera jego najnowszego singla Własny Szlak. To numer, który od razu trafia w serce, nie tylko dzięki melodii, ale także słowom, które potrafią podtrzymać człowieka na duchu i dobrze zmotywować. Nowa piosenka Pawła wywołała ogromne zainteresowanie, a internauci są zachwyceni i życzą mu wiele sukcesów! Czy to nie urocze? Przekonajcie się sami poniżej.

Najnowsze