Nie czas umierać - piosenki z nowego filmu o Jamesie Bondzie [PREMIERA]

i

Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Nie czas umierać - piosenki z nowego filmu o Jamesie Bondzie [PREMIERA]

Nie Czas Umierać - piosenki z nowego filmu o Jamesie Bondzie [PREMIERA]

2020-02-20 16:08

Oryginalna ścieżka dźwiękowa do nowego filmu o Jamesie Bondzie - Nie czas umierać - po raz pierwszy w historii serii skomponowana przez Hansa Zimmera - pojawi się 27 marca 2020. Nad soundtrackiem pracował również słynny gitarzysta Johnny Marr. Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl

Nie Czas Umierać - piosenki z nowego filmu o Jamesie Bondzie to same hity? Po rewelacyjnym występie laureatów Grammy - Billie Eilish i Hansa Zimmera - na wtorkowym rozdaniu nagród BRIT Awards w Londynie, Decca Records ogłasza premierę ścieżki dźwiękowej do nowego filmu z serii James Bond - Nie czas umierać, której autorem po raz pierwszy w historii serii jest Hans Zimmer. Premiera albumu 27 marca. Tytułowa piosenka z filmu No Time To Die, wykonywana przez Billie Eilish (którą artystka stworzyła wspólnie z bratem Finneasem O'Connellem) znalazła się na szczycie listy najlepszych singli w Wielkiej Brytanii w tym tygodniu. 18-letnia Eilish dołączyła tym samym do grona wyselekcjonowanych wykonawców takich jak Shirley Bassey, Madonna, Adele czy Sam Smith, którzy dostąpili zaszczytu nagrania tytułowej piosenki do filmu o przygodach Jamesa Bonda. Jest również najmłodszą artystką śpiewającą utwór przewodni do obrazu o agencie 007. Premiera soundtracku 27 marca!

Michael G. Wilson i Barbara Broccoli - producenci obrazu No Time To Die, zaprosili do współpracy nad filmem kompozytora Hansa Zimmera, który nie krył swojej radości z tego powodu: - Możliwość pracy nad tak kultową serią jak przygody agenta 007 była niesamowitym doświadczeniem. Cary, Michael i Barbara są niezwykłymi współpracownikami i wszyscy jesteśmy bardzo podekscytowani faktem, że świat już wkrótce usłyszy nowe dźwięki do filmu No Time To Die. Reżyser Cary Joji Fukunaga dodaje: - Jestem niezmiernie podekscytowany, że Hans stworzył ścieżkę dźwiękową do tego filmu. Muzyka do Bonda zawsze była ikoniczna, a Hans dodaje do tego dziedzictwa szczyptę swojego geniuszu.

W nagrywaniu ścieżki dźwiękowej udział wzięli także gitarzysta Johnny Marr oraz kompozytor i producent Steve Mazzaro – obaj już wcześniej pracujący z Zimmerem. Z okazji premiery dwudziestego piątego filmu o Bondzie Decca zapowiada również wydanie specjalnego albumu zatytułowanego Bond 25. Płyta zawierać będzie nowe aranżacje 25 kultowych tematów powstałych na przestrzeni prawie 60 lat kina. Na albumie znajdą się m.in.: From Russia With Love, Diamonds Are Forever, Live And Let Die, GoldenEye czy Die Another Day, na nowo nagrane przez Royal Philharmonic Orchestra w Abbey Road Studios.

Reżyserem filmu Nie czas umierać, który powstał przy współpracy EON Productions, Metro Goldwyn Mayer Studios (MGM) i Universal Pictures International jest Cary Joji Fukunaga, a w rolę agenta brytyjskiej tajnej służby wcielił się po raz piąty niezrównany Daniel Craig. Partnerują mu Ralph Fiennes, Naomie Harris, Ben Whishaw, Rory Kinnear, Jeffrey Wright, Léa Seydoux i Christoph Waltz, którzy grają swoje role z poprzednich filmów, a do obsady dołączyli Rami Malek, Lashana Lynch oraz Ana de Armas.