Billie Eilish - piosenka No Time To Die w wersji Skyfall Adele. Jeszcze bardziej bondowa!

2020-02-20 12:05 MK
Billie Eilish
Autor: JEAN-BAPTISTE LACROIX/AFP/East News

Filmy o przygodach Jamesa Bonda od lat cieszą się niesłabnącą popularnością, tak jak pochodzące z nich utwory. W tym roku, singiel przewodni do produkcji Nie czas umierać nagrała Billie Eilish. Jeden z twórców internetowych postanowił połączyć No Time To Die z innym bondowym hitem, a mianowicie Skyfall od Adele. Internauci są zachwyceni tym mash-upem. Posłuchacie go oczywiście na ESKA.pl!

Billie Eilish - hit No Time To Die w połączeniu ze Skyfall Adele zachwyca jeszcze bardziej? Tego zdania są niektórzy internauci, którzy mieli już okazę przesłuchać podbijającego sieć mash-upu. Zgodnie z zapowiedziami, utwór przewodni do kolejnej produkcji o losach agenta 007 nagrała największa śpiewająca sensacja ostatnich lat, czyli Billie Eilish. 18-latka dostąpiła tego zaszczytu jako najmłodsza wokalistka w historii, dołączając tym samym do grona takich gwiazd jak Madonna, Tina Turner, Sam Smith czy też Adele, którzy również mają na swoim koncie utwory stworzone z myślą o Bondzie.

Kawałek No Time To Die miał swoją premierę w Walentynki, 14 lutego 2020 roku i z miejsca okazał się hitem na całym świecie. Piosenka dotarła na sam szczyt najważniejszych notowań na całym świecie, a fani, jak i krytycy muzyczni zachwycili się emocjami, jakie Billie włożyła w powstanie utworu. Niektórzy stwierdzili nawet, że to najlepszy numer promujący serię filmów o Jamesie Bondzie od czasów Skyfall Adele. Na kanale Music Maestro Mashups pojawił się wyjątkowy remiks, w którym słyszymy No Time To Die zaśpiewane do melodii znanej właśnie z hitu Adele.

Billie Eilish - hit No Time To Die w wersji Skyfall

Zarówno No Time To Die, jak i Skyfall są piosenkami idealnie oddającymi klimat filmów o Jamesie Bondzie. Z połączenia tych dwóch kawałków nie mogło zatem wyjść nic złego. Ba! Są i tacy, którzy twierdzą, że dostępny na YouTubie mash-up jest jeszcze lepszy od oryginalnej wersji kawałka promującego film Nie czas umierać, którego polska premiera przewidziana jest na 3 kwietnia 2020 roku. Posłuchacie go poniżej.

Najnowsze