Billie Eilish - publiczność zniszczyła jej występ z No Time To Die? Mocne słowa internautów!

2020-02-19 15:08 MK
Billie Eilish
Autor: YouTube/Billie Eilish

BRIT Awards 2020 już za nami. W trakcie trwania wydarzenia, na scenie zaprezentowało się wielu światowej sławy artystów. Jednym z najmocniejszych jego momentów był bez wątpienia premierowy występ Billie Eilish z piosenką do Bonda - No Time To Die. Mimo że wykonanie artystki zostało docenione na świecie, pod wideo można znaleźć głównie negatywne komentarze. Dlaczego? Więcej na ESKA.pl.

Billie Eilish - pierwszy występ na żywo z kompozycją No Time To Die to dla wielu najciekawszy moment całej gali BRIT Awards 2020, na której, poza zdolną 18-latką, zaprezentowali się również, między innymi: Mabel, Harry Styles oraz Stormzy. Artystka, wraz ze swoim bratem Finneasem oraz wieloosobową orkiestrą z legendarnym kompozytorem muzyki filmowej - Hansem Zimmerem - na czele, sprawiła, że widzowie przed telewizorem na ponad cztery minuty przenieśli się w inny świat.

Premierowy występ z No Time To Die był bardzo ważnym przeżyciem dla Billie Eilish, bowiem oczekiwania względem niej były niezwykle wysokie. Przyzwyczajeni do charakterystycznego sposobu śpiewania piosenkarki internauci zastanawiali się, jak poradzi sobie ona na żywo z tak trudnym numerem. No Time To Die to przecież bardzo emocjonalny utwór, w którym gwiazda operuje wysokimi dźwiękami.

Występ z No Time To Die wywołał zachwyt na całym świecie. Internauci zgodnie orzekli, że nastoletnia artystka doskonale oddała jego emocje oraz zaśpiewała go dokładnie w taki sam sposób, jak w studiu nagraniowym. Komentujący nie pozostawili jednak suchej nitki na publiczności, która miała okazję słuchać wykonania Billie na żywo.

Billie Eilish - występ na BRIT Awards 2020

W zaledwie dziewięć godzin od opublikowania występu na oficjalnym kanale artystki, został on obejrzany blisko dwa miliony razy oraz zgromadził ponad dwieście tysięcy łapek w górę. W sekcji komentarzy nie sposób jednak nie natrafić na negatywne opinie dotyczące zachowania publiczności. Zdaniem internautów, goście oglądający występ nie okazali wystarczającego szacunku Billie i towarzyszącym jej artystom, krzycząc i klaszcząc.

- Marzę o tym, by ten tłum się zamknął. Chciałabym posłuchać jej głosu, nie waszego. Dzięki.
- Proszę o wersję bez tego strasznego zachowania. Jak ktoś mógł krzyczeć, widząc i słysząc to? Brak szacunku!

Wśród komentujących znaleźli się jednak fani, którym nie spodobała się aż tak duża ilość krytycznych opinii pod udanym występem artystki.

- Dlaczego każdy skupia się na zachowaniu fanów? Piosenka jest przepiękna i mimo tego, że publiczność była głośna, powinniśmy skupić się na komentowaniu, jak wspaniały był głos Billie, a nie na zachowaniu ludzi na widowni - napisała jedna z użytkowniczek YouTube'a, Sofia S.

Najnowsze