Niall Horan, P!nk, Coldplay i inni - ci artyści zagrali za darmo w sieci. Zobacz najlepsze koncerty gwiazd na Insta!

2020-03-23 18:08 MK
Miley Cyrus
Autor: MediaPunch/face to face

Pandemia koronawirusa zaskoczyła wszystkich, również artystów muzycznych, którzy w związku z zakazem odbywania się imprez masowych, zostali zmuszeni do odwołania zaplanowanych koncertów. Znaleźli oni jednak sposób, by robić to, co kochają, a przy okazji sprawić, że każdy będzie mógł uczestniczyć w ich show. Grają koncerty w sieci! Zobacz na ESKA.pl, które gwiazdy zdecydowały się zagrać całkowicie za darmo.

Koncerty gwiazd w sieci to nowy trend. Najbliższe tygodnie, a nawet miesiące, bez wątpienia będą bardzo ciężkie między innymi dla branży muzycznej. W związku z pandemią koronawirusa, odwołane zostały wszystkie imprezy masowe, w tym koncerty i wszelkiego rodzaju festiwale. Na ESKA.pl informowaliśmy między innymi o tym, że przełożony został festiwal Coachella, a Konkurs Piosenki Eurowizji nie odbędzie się po raz pierwszy w historii.

Wydawać by się mogło, że nie ma żadnego ratunku na zaistniałą sytuację. Na szczęście, z pomocą przyszły media społecznościowe. Największe gwiazdy muzyki zdecydowały bowiem na zagranie swoich koncertów w domowym zaciszu i udostępnienie ich za pośrednictwem Instagrama czy też Facebooka. Rozwiązanie to ma szereg korzyści. Po pierwsze, artyści mogą robić to, co kochają, czyli śpiewać. Po drugie, w koncercie może wziąć udział każdy i to za darmo. Po trzecie, jest on jak najbardziej bezpieczny, bowiem nie trzeba nigdzie wychodzić, by w nim uczestniczyć!

Nowości Muzyczne 2020: premiery, które musisz nadrobić! [#zostańwdomu]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Koncerty gwiazd w sieci 2020

Media społecznościowe już od lat służą artystom jako platforma do porozumiewania się ze swoimi fanami. Teraz, są również miejscem, gdzie muzycy mogą zagrać dla stęsknionych za ich wokalem fanów. Koncerty w sieci zagrali już między innymi Chris Martin z Coldplay, Justin Bieber, P!nk oraz Niall Horan. Miley Cyrus poszła o krok dalej i zorganizowała specjalną serię Bright Minded, w której zaprasza do rozmowy innych inspirujących twórców.

Również polskie gwiazdy postanowiły w taki sposób zaskoczyć wielbicieli. Na podobny ruch zdecydowały chociażby Sanah oraz Ania Wyszkoni.

Wyświetl ten post na Instagramie.
To make you feel my love 😍 rehearsals Post udostępniony przez P!NK (@pink)
Najnowsze