Niall Horan odwołał koncert w Polsce! Jak zwrócić bilety?

2020-04-03 20:16
Niall Horan
Autor: Theo Wargo/Getty AFP/East News

Niall Horan miał wystąpić na jedynym i wyczekiwanym koncercie w Polsce w ramach trasy Nice to Meet Ya Tour. NIestety z powodu pandemii koronawirusa na świecie, artysta odwołał wszystkie widowiska ze swojej trasy. Jak zwrócić bilety?

Niall Horan w Polsce - ten koncert był spełnieniem marzeń fanów. Wokalista i autor tekstów, w związku z pandemią koronawirusa na świecie, zdecydował się odwołać wszystkie koncerty z trasy Nice to Meet Ya Tour. W Polsce, artysta miał wystąpić 13 października. Koncert miał się odbyć w Warszawie. Bilety rozeszły się jak świeże bułeczki. W piątek 3 kwietnia, fani jednak otrzymali smutną wiadomość od organizatora. Koncert w stolicy został również... odwołany. 

Ze względu na niezbędne środki ostrożności podjęte na całym świecie trasa Nialla Horana Nice To Meet Ya World Tour, w tym koncert w Warszawie zaplanowany na 13 października 2020, nie odbędzie się. Zapewniamy, że bezpieczeństwo i zdrowie artystów, personelu i fanów jest naszym głównym priorytetem

- to oficjalny komunikat, który otrzymali posiadacze biletów. Co zrobić z biletami? Jak będą zwracane pieniądze? Sprawdziliśmy to specjalnie dla Was!

Niall Horan w Polsce - jak zwrócić bilety?

To wydarzenie zostało odwołane! Taki komunikat jest aktualnie na stronach internetowych, które oferowały kupno biletów na koncert Nialla Horana w Polsce. Irlandczyk miał wystąpić w ramach trasy Nice to Meet Ya Tour w Warszawie. Niestety w związku z pandemią koronawirusa, wydarzenie zostało odwołane. Fani artysty zastanawiają się, jak zwrócić bilety. Niektóre osoby, które wybrały opcję dostarczenia za pomocą kuriera, wejściówki otrzymały. Należy zwrócić się do Ticketmaster, bądź portalu e-Bilet z informacją, w jaki sposób należy ubiegać się o zwrot pieniędzy. Część osób, które wybrały dostawę pocztą, nie otrzymały jeszcze biletów, ponieważ wysyłka została wstrzymana. Według nieoficjalnych informacji, wszyscy którzy kupili bilety na koncert Nialla Horana, mogą spać spokojnie, ponieważ środki zostaną zwrócone na Wasze konto do 180 dni od dnia odwołania imprezy.

Zajęcia taneczne online z radomską kuźnia artystyczną

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze