Nelly Furtado gwiazdą festiwalu Isle of MTV Malta 2024. Kiedy wystąpi i co zaśpiewa?

i

Autor: single cover art Nelly Furtado gwiazdą festiwalu Isle of MTV Malta 2024. Kiedy wystąpi i co zaśpiewa?

KONCERTY

Nelly Furtado gwiazdą festiwalu Isle of MTV Malta 2024. Kiedy wystąpi i co zaśpiewa?

2024-05-23 13:13

Ikona światowej muzyki – Nelly Furtado – powraca na Maltę po 12 latach. W tym roku wystąpi jako jedna z gwiazd największego w Europie letniego, darmowego festiwalu muzycznego Isle of MTV Malta, który odbędzie się 16 lipca na placu Il-Fosos w stolicy tego śródziemnomorskiego kraju.

Nelly Furtado, wykonawczyni takich przebojów jak "Say it Right", "Promiscuous" czy "I'm Like a Bird", jest bez wątpienia jedną z najbardziej wpływowych artystek współczesnego popu. Jej wszechstronność muzyczna, otwartość na eksperymenty z różnymi gatunkami (r'n'b, folk, dance) oraz ponadczasowa świeżość utworów sprawiają, że idealnie wpisuje się w klimat tegorocznego Isle of MTV Malta 2024. Obok Nelly Furtado na scenie wystąpią również RAYE – utalentowana wokalistka łącząca w swojej muzyce szlachetne soulowe i gospelowe brzmienia oraz DJ Snake – mistrz elektronicznej energii.

Koncerty w Polsce 2024 - kto wystąpi? KALENDARZ, GWIAZDY, DATY, MIEJSCA

Te hity mają 10 lat. Niewiarygodne, bo dopiero ich słuchaliśmy! [PLAYLISTA]

Nelly Furtado - piosenki

Nelly Furtado ma na swoim koncie dziesiątki milionów sprzedanych albumów. Wiele z nich osiągnęło status platynowej lub multi-platynowej ("Loose", "Whoa Nelly", "Folklore"). Trzy utwory artystki były “jedynkami” na liście Billboard Hot 100.

Baby Lasagna w Polsce! Kiedy i gdzie wystąpi gwiazda Eurowizji 2024? Data, miejsce, bilety

Pomimo imponujących osiągnięć Nelly nie spoczywa na laurach. W zeszłym roku powróciła do współpracy z Timbalandem i Justinem Timberlake'm, czego efektem jest singiel "Keep Going Up". Z pewnością Furtado nie zapomni o nim podczas swojego występu podczas Isle of MTV Malta 2024. Po zakończeniu festiwalu odbędzie się kilkudniowe afterparty w ramach Isle of MTV Malta Music Week – serii klubowych i plenerowych imprez, które potrwają do 21 lipca.

Isle of MTV Malta 2024 - co to za impreza?

Isle of MTV Malta to festiwal muzyczny z bogatą historią. Przez ostatnie 15 lat przyciągnął setki tysięcy fanów muzyki z całego świata, którzy mogli podziwiać występy takich gwiazd jak Lady Gaga, Kelis, David Guetta, The Black Eyed Peas, Snoop Dogg, OneRepublic, Maroon 5 czy Martin Garrix. W 2023 roku Isle of MTV Malta gościło 30 tys. fanów muzyki z całego świata. Więcej informacji o festiwalu.