Baby Lasagna

i

Autor: Sarah Louise Bennett / EBU Baby Lasagna na Eurowizji 2024 w Szwecji.

Wydarzenia

Baby Lasagna w Polsce! Kiedy i gdzie wystąpi gwiazda Eurowizji 2024? Data, miejsce, bilety

2024-05-23 12:57

Baby Lasagna to jedna z największych gwiazd Eurowizji 2024. Reprezentant Chorwacji podbił serca widzów swoją piosenką "Rim Tim Tagi Dim". Pokochali ją też słuchacze Radia ESKA. Teraz zdobywca drugiego miejsca na konkursie wystąpi w Polsce. Zagra w naszym kraju aż dwa koncerty! Kiedy i gdzie się odbędą? Gdzie można kupić bilety?

Baby Lasagna, czyli Marko Purišić, muzyczną karierę zaczynał w 2011 roku jako gitarzysta rock/metalowej grupy Manntra. Będąc w jej szeregach muzyk po raz pierwszy uczestniczył w chorwackich eliminacjach do Eurowizji - pięć lat temu formacja wystąpiła w konkursie Doro 2019, podczas którego zajęła czwarte miejsce. W zeszłym roku Marko postawił na karierę solową i trzeba przyznać, że krok ten był strzałem w dziesiątkę. Zaczął od singli “IG Boi” oraz “Don’t hate yourself, but don’t love yourself too much”, jednak to wraz z wygraniem eliminacji do tegorocznego konkursu w szwedzkim Malmoe jego popularność wskoczyła na wyższy level. Baby Lasagna na Eurowizji zajął drugie miejsce, ale w Chorwacji był witany przez ponad 30 tysięcy osób jak bohater. Bilety na jego 3 wrześniowe koncerty w Zagrzebiu rozeszły się w ilości blisko 15 tysięcy sztuk w zaledwie kilkanaście minut, więc nie zwlekajcie z zakupem swoich na występy w naszym kraju! Teraz wystąpi w Polsce!

Alexander Rybak zagrał "Rim Tim Tagi Dim" na skrzypcach. Ta wersja piosenki Chorwacji zachwyca!

Maks on air - Eurowizja, Orange Warsaw

Baby Lasagna w Polsce - kiedy i gdzie?

Baby Lasagna, autor przeboju “Rim Tim Tagi Dim” wystąpi na dwóch koncertach w Polsce - 3 września we wrocławskim klubie A2 oraz 4 września w warszawskiej Progresji!

Baby Lasagna w Polsce - bilety

Przedsprzedaż biletów rozpocznie się w piątek, 24 maja o godzinie 14:00 na www.winiarybookings.pl.