Nea i jej hit Some Say na żywo w ESCE! #zostańwdomu i posłuchaj koncertu!

2020-03-29 16:46 EK
Nea w Radio ESKA -  #zostańwdomu i posłuchaj koncertu na żywo!
Autor: screen z YouTube/Nea Nea w Radio ESKA - #zostańwdomu i posłuchaj koncertu na żywo!

NEA to zagraniczna piosenkarka, której kawałek Some Say stał się uwielbiany przez polskich słuchaczy! Spokojna, akustyczna piosenka o niespełnionej miłości jest bezwzględnym hitem. Już w piątek 27.03 artystka zagra koncert na żywo. Wszystko odbędzie się na oficjalnym Facebooku Radia Eska. Więcej informacji na ten temat znajdziecie w poniższym artykule.

Nea, a właściwie to Linnea Södahl jest piosenkarką, która urodziła się RPA. Jej rodzice przenieśli się tam, by walczyć z opresją apartheidu. Obecnie wokalistka mieszka w Szwecji, gdzie tworzy swoje genialne kawałki. Choć dziewczyna niedawno zadebiutowała swoją własną twórczością, to na swoim koncie ma niejedną współpracę z najpopularniejszymi artystami na świecie! Nea, jako songwriterka napisała kawałki dla takich gwiazd jak Zary Larsson, czy Tove Styrke. Za swoją pisarską twórczość, została wyróżniona prestiżową szwedzką nagrodą - Denniz Pop Rookie Award. Co ciekawe, nagroda Denniz Pop Award zostaje co roku przyznawana nowym talentom, które wnoszą wybitny wkład w szwedzkie międzynarodowe dziedzictwo muzyki pop.

Piosenkarka swoim autorskim hitem Some Say podbiła serca polskich słuchaczy. Klip, który został nagrany do piosenki, również cieszy się sporą popularnością. W serwisie YouTube ma ponad 4,3 mln wyświetleń. Ten spokojny, ale za to akustyczny kawałek oparty jest o niesamowitą melodię z tanecznego hitu z lat 90. Refren przypomina hit Eiffel 65 – Blue (Da Ba Dee). Co ciekawe, piosenka Some Say mówi o miłości, która wiemy, że po prostu sie nie uda, ale nie potrafimy z niej zrezygnować. W teledysku natomiast, wystąpiły prawdziwe pary, które reprezentują przeróżne typy współczesnych związków. Artystka chciała stworzyć taki teledysk, aby był on prawdziwy i pokazywał miłość, a także walkę o nią.

Nowości Muzyczne 2020: premiery, które musisz nadrobić! [#zostańwdomu]

Nea w Radiu ESKA - #zostańwdomu i posłuchaj koncertu

Z uwagi na akcję #zostańwdomu, Nea zrobi coś wyjątkowego. Wokalistka specjalnie dla wszystkich swoich fanów i słuchaczy Radia ESKA zaśpiewa na żywo kawałki Some Say, Dedicated, a także jeden cover. Wszytko ma miejsce na oficjalnym fanpage'u na Facebooku Radia ESKA w piątek o godzinie 18:00. Jaki cover zaśpiewa artystka? To wszystko zależało od internautów i od głosowania, które odbywało się na Facebooku. Kawałki, między którymi można było dokonać wyboru to kultowy utwór Rihanna - Umbrella oraz Britney Spears - Toxic. 

Nea gra swój koncert na żywo a transmisja poniżej na ESKA.pl

Najnowsze