Nauka zdalna STYCZEŃ 2023 pewniakiem. Najlepszy nauczyciel w Polsce nie ma wątpliwości!

2022-10-28 14:37
Nauka zdalna styczeń 2023 PEWNIAKIEM. Najlepszy nauczyciel w Polsce nie ma wątpliwości!
Autor: Bartlomiej Magierowski/East News Nauka zdalna styczeń 2023 PEWNIAKIEM. Najlepszy nauczyciel w Polsce nie ma wątpliwości!

Nauka zdalna w styczniu 2023 ma wynikać z oszczędności, jakie będą chciały zapewne wprowadzić samorządy. Tym bardziej, że wypada przerwa świąteczna oraz ferie zimowe, więc pełne ogrzewanie placówek publicznych mija się z sensem. Co wiadomo, jeśli chodzi o zdalne nauczanie 2023? Poznajcie opinie najlepszego nauczyciela w Polsce już teraz!

Spis treści

  1. Nauka zdalna styczeń 2023 - czy będzie?
  2. Nauka zdalna w styczniu 2023 - powód

Nauka zdalna w styczniu 2023 wzbudza ogromne emocje wśród nauczycieli, ale przede wszystkim uczniów. Głównie to jednak rodzice wyrażają swój sprzeciw, ponieważ nie chcą, by ich pociechy ze względów finansowych nie miały kontaktu ze znajomymi, pedagogami i traciły wiedzę ze względu na potrzebę oszczędzania pieniędzy. Na początku października pojawiły się pierwsze plotki, że szkoły będą zamknięte od 2 stycznia 2023. Ma to związek z oszczędnościami, jakie będą chciały wprowadzić samorządy, by nie doprowadzić budżetu do zapaści. Wątpliwości, że nauka zdalna styczeń 2023 jest nieunikniona, nie ma najlepszy nauczyciel w Polsce. Dariusz Martynowicz, który w 2021 roku decyzją jury pod przewodnictwem profesora Stefana Kwiatkowskiego, otrzymał nagrodę i tytuł Związku Nauczycielstwa Polskiego podał mocny argument.

Lekcje skrócone przez mróz w szkołach? Mamy odpowiedź ministerstwa! [TYLKO U NAS]

Gdzie trzymać pieniądze - w skarpecie czy na koncie?

Nauka zdalna styczeń 2023 - czy będzie?

Polonista z Małopolskiej Szkoły Gościnności im. Tytusa Chałubińskiego w Myślenicach nie ma wątpliwości, że nauka zdalna w styczniu 2023 będzie wprowadzona. Choć ministerstwo obiecuje i zapewnia, że wszystkie publiczne szkoły mają odpowiednie środki, by zapewnić odpowiednią temperaturę, to jednak głównie wśród rodziców istnieje obawa, że tak nie będzie.

Nauka zdalna w styczniu 2023 - powód

Powodem wprowadzenia nauki zdalnej w styczniu 2023 miałyby być oszczędności związane z ogrzewaniem. Tym bardziej, że szkoły nie będą musiały być grzane w święta Bożego Narodzenia, a później w ferie zimowe, które przypadają na styczeń i luty. Pierwsi, bo już 16 stycznia na przerwę zimową wybiorą się uczniowie z województwa lubelskiego, łódzkiego, podkarpackiego, pomorskiego, śląskiego. Tydzień po nich pójdą uczniowie z podlaskiego i warmińsko-mazurskiego. Biorąc pod uwagę taki układ kalendarza ogromną oszczędnością będzie wysłanie uczniów na tryb nauki zdalnej:

Będą zdalne. W styczniu i na początku lutego. Wszystko dlatego, że wtedy są ferie zimowe. Wprowadzenie nauki zdalnej po pierwsze wprowadza oszczędności, a po drugie uczeń nie traci tak wiele dni, bo są ferie zimowe

- powiedział Dariusz Martynowicz na profilu nataniel_maturalni na TikToku. Warto dodać, że wiele uczelni zdecydowało już, że studenci będą uczestniczyć w zajęciach zdalnie. Takiej decyzji rektorów uczelni nie poparł Przemysław Czarnek. Minister edukacji i nauki zaapelował: - To jest trudny czas. Stawiamy czoła tym trudnościom. Obniżamy ceny energii, ogrzewania do racjonalnych wartości. Raz jeszcze apeluję z tego miejsca. W związku z tymi działaniami, bardzo kosztownymi, ale potrzebnymi, bardzo proszę wszystkich rektorów w całej Polsce o refleksję. Nie podejmujmy pochopnie decyzji o nauce zdalnej. Dodał jednocześnie wsparcie finansowe uczelni.

Jaka będzie zima 2022/23? Mało śniegu, ale siarczyste MROZY uderzą z dużą siłą!

Sonda
Nauka zdalna w styczniu 2023 - czy jesteś za?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze