Nauka zdalna od 13 grudnia?

i

Autor: Anna Golaszewska/East News

Nauka zdalna od 13 grudnia 2021. Czy zamkną szkoły jeszcze przed świętami?

2021-12-07 10:34

O tym, że nauka zdalna powróci już 13 grudnia mówi się od kilku tygodni. Ma to oczywiście związek z dynamicznie zmieniającą się sytuacją epidemiologiczną w naszym kraju. Czy polski rząd zamknie szkoły jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia? Czy uczniów rzeczywiście czeka nauczanie zdalne? Znamy stanowisko ministerstwa!

Nauka zdalna od 13 grudnia 2021 - czy zamkną szkoły? Grudzień 2021 przyniesie upragnione przez wiele tysięcy uczniów zmiany? Jako że sytuacja epidemiologiczna rozwija się bardzo dynamicznie, coraz więcej uczniów i ich rodziców zastanawia się, na ile możliwy i prawdopodobny jest powrót nauczania zdalnego. Data 13 grudnia krąży w sieci już od pewnego czasu. Nie jest tajemnicą, że polski rząd ma w planach wprowadzenie nowych restrykcji, które mają zapewnić spadek liczby zakażeń. Taką informację przekazał sam premier Mateusz Morawiecki. Czy wśród nowych obostrzeń znajdą się też te mówiące o tym, że nauka zdalna od 13 grudnia to fakt? Na to liczy wielu polskich uczniów. Tym bardziej, że już 23 grudnia rozpoczyna się trwająca blisko dwa tygodnie przerwa świąteczna od szkoły. Znamy oficjalne stanowisko Ministerstwa Edukacji i Nauki na temat lekcji online przed świętami.

Nauka zdalna od 20 grudnia 2021! Do kiedy wszystkie szkoły zamknięte?

Sonda
Nauka zdalna czy stacjonarna?

Czy zamkną szkoły od 13 grudnia?

Oficjalnie wiadomo już, że nauka zdalna powraca! Minister zdrowia Adam Niedzielski poinformował, że lekcje zdalne będą trwały od 20 grudnia do 9 stycznia. W międzyczasie uczniowie mogą oczywiście liczyć na przerwę świąteczną, która potrwa od 23 do 3 stycznia.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE