Natalia Szroeder RAPUJE na płycie Quebonafide! Robi to lepiej niż wielu raperów?

i

Autor: WBF (Natalia Szroeder) /// screen z teledysku: Quebonafide - SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ (YouTube.com/QueQuality) Natalia Szroeder RAPUJE na płycie Quebonafide! Robi to lepiej niż wielu raperów?

Natalia Szroeder RAPUJE na płycie Quebonafide! Robi to lepiej niż wielu raperów?

2020-04-03 9:53

Natalia Szroeder rapuje, a fani nie mogą wyjść z podziwu! Gwiazda polskiej sceny muzycznej pojawiła się gościnnie w numerze swojego partnera, Quebonafide i nawija na bardzo wysokim poziomie. Czy faktycznie robi to lepiej niż wielu raperów? O czym jest jej tekst i co za jego sprawą chciała powiedzieć? Oceńcie sami słuchając numeru Tęskniezastarymkanye - na ESKA.pl!

Natalia Szroeder rapuje, jakby robiła to od zawsze i to nie jest żart! Gwiazda polskiej sceny muzycznej, którą znamy z romantycznych ballad, dała się namówić swojemu partnerowi na nagranie zwrotki i refrenu do jego hip-hopowego numeru. Mowa o kawałku Tęskniezastarymkanye. Efekty tej współpracy poznaliśmy w środę, 1 kwietnia. Właśnie wtedy kurierzy dostarczyli fizyczną, japońską odsłonę, docelowego albumu Quebonafide. Tego samego dnia, po godzinie 19:00, album Romatic Psycho online w europejskiej wersji, pojawił się w sklepach muzycznych, a także na YouTube. Nie tylko śpiewająca, ale również rapująca Natalia Szroeder do 'tłustego bitu' brzmi doskonale, co ocenili fani w komentarzach pod audio piosenki. Sam Quebo w utworze twierdzi, że Natalia radzi sobie z hip-hopem lepiej, niż wielu przedstawicieli tego gatunku: - I tak jest bardziej na rapie już niż ten rap dziś. Natalia Szroeder na płycie Romantic Psycho Japan Edition 2020 pojawia się również w numerze Jesień.

Zobacz: Natalia Szroeder o piosence Pestki: - Te dźwięki mają dla mnie wyjątkowe znaczenie

Natalia Szroeder rapuje - piosenka Quebonafide

Natalia Szroeder rapuje w piosence Tęskniezastarymkanye. Cały utwór zdradza tajemnicę dotyczącą tego, że Quebonafide pragnie, by Natalia Szroeder pokochała rap. Chciałby nauczyć Blonde, czyli utworu Franka Oceana, na pamięć. Marzy również o tym, by kiedyś mogli normalnie porozmawiać o muzyce hip-hopowej, dlatego tłumaczy jej, czym jest: punchline, kto to Bedoes, a także dlaczego Lil Pump ma beef z J. Colem. Quebo zdradził również, że kiedyś przyłapał Natalię Szroeder na tym, jak słucha Fugess, Drake'a, Eminema i Izzo (H.O.V.A.). Ma nadzieję, że do J. Dilla jest coraz bliżej, a jego partnerka o hip-hopie wie coraz więcej. 

Zobacz: Quebonafide 2020 - płyta z Romantic Psycho ONLINE. [PIOSENKI]

Natalia Szroeder wjeżdża w bit trzeciej zwrotki. Rapuje o tym, że pomimo słuchania hip-hopu woli Miley Cyrus, Billie Eilish. Sugeruje również, że inni raperzey w Polsce starają jej się przypodobać i wysyłają, a także komentują jej zdjęcia uśmiechniętymi emotikonami. Jak sama przyznaje, żaden z tych raperów - starających się o atencję wokalistki, nie jest tak dobry jak Childish Gambino, dlatego nie zwraca na nich uwagi. Z tego wszystkiego woli posłuchać Kylie Minogue. 

Sonda
Natalia Szroeder rapuje - robi to lepiej niż wielu raperów?

Piosenka Tęskniezastarymkanye kończy się refrenem, w wykonaniu Natalii Szroeder. Wokalistka śpiewa i próbuje za jego sprawą przekonać swojego partnera, Quebonafide, by zamiast trapu przed snem puścił sobie jaką piosenkę popowego artysty. Proponuje mu na ukojenie utwory Lany Del Rey.

Natalia Szroeder rapuje - TEKST 

[Zwrotka 3]
Ale i tak wolę Miley, no i Billie Eilish
Powiedz tym raperom, żeby mi nie słali smile'i
Żaden z nich raczej nie leci jak Childish Gambino
Już chyba wolę słuchać Kylie Minogue

[Refren: Natalia Szroeder]
Chce go zarazić popem, zarazić go na amen
By zamiast tych cykaczy, przed spaniem włączał Lanę
Chce go zarazić popem, zarazić go na amen
By zamiast tych cykaczy, przed spaniem włączał Lanę