Natalia Szroeder w hitowym wyzwaniu. Fani nie mogą wyjść z podziwu i chcą więcej

i

Autor: TRICOLORS/East News Natalia Szroeder w hitowym wyzwaniu. Fani nie mogą wyjść z podziwu i chcą więcej

Natalia Szroeder w hitowym wyzwaniu. Fani nie mogą wyjść z podziwu i chcą więcej

2020-03-31 14:41

Od początku kariery Natalii Szroeder, jej piosenki chwytały za serca wielu słuchaczy. Dobra passa i wielki talent muzyczny wokalistki trwa nieprzerwanie do dziś. Dziewczyna nie osiadła na laurach i spędzając wolny czas w domu wykorzystuje go kreatywnie, śpiewając swoim fanom piosenki ze znanych bajek. Sprawdź, na ESKA.pl których utworów podjęła się piosenkarka.

Natalia Szroeder jest młodą wokalistką, która wyróżnia się lekkim, ciepłym i przyjemnym głosem. Już od początku swojej kariery, śpiewając u boku Libera, piosenkarka dała się poznać, że jest niezwykłym muzycznym objawieniem. Piosenki dziewczyny w szybkim tempie zdobywają popularność i co chwile możemy je usłyszeć w wielu rozgłośniach radiowych, ale także telewizyjnych. W sieci kawałki artystki gromadzą miliony wyświetleń. Najbardziej popularnym kawałkiem jest piosenka Teraz Ty oraz Powietrze z wynikiem ponad 22 mln wyświetleń! Kilka dni temu Natalia Szroeder podczas spędzania wolnego czasu w domu, wpadła na pomysł i wymyśliła tygodniowy challenge. Piosenkarka codziennie, przez okres jednego tygodnia będzie nagrywać i publikować autorskie wykonania piosenek, które zapewne każdy zna z kultowych bajek Disney’a. Pierwsze nagranie wywołało wśród widzów ciarki, a w komentarzach wrzało od ciepłych i miłych komentarzy w stronę artystki.

Co do tej pory udało się zaśpiewać wokalistce? Dowiesz się czytając dalszą część artykułu.

Fafa z Suchara Codziennego śpiewa hit Stachursky'ego! Czekamy na duet!

Natalia Szroeder śpiewa znane piosenki z bajek Disney’a

Pierwszego dnia Natalia wykonała kawałek z bajki Pocachontas – Wielki wiatr, który bardzo przypadł do gustu jej fanom. W kolejnych dniach wyzwania, na jej profilu na Instagramie pojawiły się również piosenki z innych animacji, np. Alladyn – Wspaniały świat, Król Lew – Miłość rośnie wokół nas, czy Kopciuszek – Ja znam takie sny.

Obserwatorom artystki przypadł do gustu taki challenge, dlatego co raz zasypują ją miłymi komentarzami. Fani proszą wokalistkę o więcej i podrzucają jej nowe tytuły. Co ciekawe, fani artystki chcieli usłyszeć kawałek z bajki Król Lew. Przez wokalistką zostały jeszcze trzy dni wyzwania. Jeśli jesteście ciekawi co zaśpiewa w kolejnych dniach, śledźcie jej oficjalny profil na Instagramie @natalia_szroeder.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE