Natalia Szroeder o piosence Pestki: - Te dźwięki mają  dla mnie wyjątkowe znaczenie

i

Autor: Warner Music Poland / materiał prasowy Natalia Szroeder o piosence Pestki: - Te dźwięki mają dla mnie wyjątkowe znaczenie

Natalia Szroeder o piosence Pestki: - Te dźwięki mają dla mnie wyjątkowe znaczenie

2020-04-03 8:33

Natalia Szroeder pojawiła się gościnnie w piosenkach swojego partnera, Quebonafide, ale nie zapomniała o solowej działalności. 3 kwietnia swoją premierę miał utwór Pestki. O czym opowiada? Przekonajcie się sprawdzając na ESKA.pl!

Natalia Szroeder, czyli jedna z najpopularniejszych i najzdolniejszych wokalistek na polskiej scenie muzycznej, powróciła z mocnym uderzeniem. Okazało się, że Natalia Szroeder rapuje, ale również potrafić ukoić nerwy. Dowiedzieliśmy się tego za sprawą jej współpracy z życiowym partnerem, Quebonafide. 3 kwietnia, czyli dwa dni po premierze Romantic Psycho, pojawił się jej solowy kawałek. Utwór Pestki, który od północy dostępny jest we wszystkich serwisach streamingowych, to gwarantowany przebój najbliższych miesięcy.


Wcześniejsze hity „Zamienię Cie”, „Parasole”, „Lustra” czy „Powietrze” zdobywały szczyty list przebojów w stacjach radiowych.

Hotplota dla Super Raport: Justin Bieber bez koszulki, a Emily Ratajkowski nago na balkonie

Natalia Szroeder - nowa piosenka Pestki

Po dość długiej przerwie wracam do Was z dźwiękami, które mają dla mnie wyjątkowe znaczenie. Przez ostatnie dwa lata każdą wolną chwilę spędziłam w studiu. Najróżniejszych kombinacji było co nie miara. Rozczarowań, frustracji, zwątpień- oj tak. Duuużo. Aż w końcu skumałam o co mi tak naprawdę chodzi. Pestki zaprowadzą Was do miejsca, którego ja poszukiwałam przez bardzo długi czas.
Chodźcie, tam jest naprawdę fajnie! A to dopiero początek - opowiedziała nam Natalia Szroeder. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE